Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Apple Watch Seri 3 42 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 3 42 MM ekran ve cam değişimi konusu özellikle de son dönemlerde araştırmaların sıklaştırıldığı konulardan bir tanesi. Bunun temel nedeni ise akıllı cep telefonları ile beraber onlara entegre edilmiş olan saatlerin de kullanımlarının artış göstermesi. Aynı cep telefonları olduğu gibi bu cihazlar da son derece hassas bir yapıya sahiptir.

 

Ön kısmın darbeye maruz kalması ile beraber ise cihazın ekranı ya da camı çatlama, kırılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilecektir. Çatlak ya da kırılmanın cihazın kullanımına engel olmaması halinde birçok kişi cihazını kullanmaya devam etmek istese de kimileri görünüş anlamında kötü olduğunu düşünerek Apple Watch Seri 3 42 MM cam değişimi için bizlerle iletişime geçiyor. Teknik ekibimiz de attıkları adımlar sonrasında cihazınız kullanılmaya devam ediyor.

 

Ortaya çıkan olumsuz durumlar sonrasında eğer ki dokunmatik ve ekran kısmında sorunlar ortaya çıkmışsa Apple Watch Seri 3 42 MM ekran değişimi işleminin yapılması gerekiyor. Aksi halde ne yazık ki akıllı saatinizi kullanmanız pek de mümkün olmuyor.

 

Apple Watch Seri 3 42 MM Ekran ve Cam Değişimi için Doğru İsimleri Seçin

Akıllı ürünlerin günümüzde artık çok fazla kullanılması sonucunda ortaya çıkan sorunların giderilmesi adına da farklı isimler ile karşılaşmanız mümkün. Fakat bu aşamada bilmeniz gereken en önemli şey, mutlaka alanında deneyimli isimleri seçmeniz olmalı. Aksi halde ortaya çıkacak sonuçlar cihazınızı eski yüksek performansı ile kullanmanızı engelleyecektir. Apple Watch serisi ile alakalı sahip olduğumuz deneyimi ile beraber yalnızca kısa bir süre içerisinde cihazınızdaki ekran veya cam değişimini gerçekleştirmiyoruz. Ayrıca tüm çalışmaları oldukça özenli bir şekilde yaparak herhangi bir ek sorunun ortaya çıkmasını engelliyoruz.

 

Apple Watch Seri 3 42 MM Ekran ve Cam Değişimi Fiyatlarımız

Kullanmakta olduğunuz cihazın camındaki sorunları gidermek adına Apple Watch Seri 3 42 MM cam değişimi fiyatı 650TL’dir. Diğer bir işlem için Apple Watch Seri 3 42 MM ekran değişimi ücretleri için bizlere ulaşınız. Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemleri için cihazınızı bize getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderebilirsiniz. Gerekli değişim işlemlerinin yapılmasından sonra da isteğinize göre gönderim işlemi tarafımızca yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top