Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Apple Watch Tamiri

Apple Watch tamiri konusundaki incelemeler özellikle de son dönemlerde ciddi anlamda artış göstermeye başladı. Gelişen teknolojinin beraberinde getirmiş olduğu yeniliklerden bir tanesi de akıllı saatler. Apple tarafından üretilmeye başlanmış olan bu akıllı saatler iPhone 5 ve üzerindeki modeller ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Akıllı saatler sayesinde yalnızca bildirim ve aramalar kontrol edilmiyor. Bununla beraber mobil ödeme, hareket sayacı ve kumanda olarak da kullanılabiliyorlar.

 

Apple Watch Hangi Sorunlar ile Karşı Karşıya Kalabilir?

Kullanıcıların Apple Watch tamiri konusunda bizimle iletişime geçtikleri konular oldukça geniş bir yelpaze üzerinde oluyor. Bunlardan ilki pil sorunu oluyor. Gün içerisinde uzun süreli bir şekilde yapılacak olan kullanım ile beraber zamanla pil eski gücünü kaybediyor. Bununla beraber cihazın bir yere çarpmasından dolayı ekranda çatlama ya da kırılma sonrasında da cihaz istenildiği gibi kullanılamaz.

 

Apple Watch cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip çok fazla sayıda teknik servis bulunmuyor. Dolayısıyla bu alanda yeterli deneyime sahip olmayan isimler ile iletişime geçmek akıllı saatteki sorunların giderilmesini sağlamayacağı gibi beraberinde çok daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Siz de bu tarz durumların oluşmasını istemiyorsanız, hangi model Apple Watch sahibi olursanız olun fark etmez, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Apple Watch Tamir İşlemleri

Akıllı saatinizin kullanımını engelleyen sorunların çözümü için bulunduğumuz yere gelebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de cihazınızı gönderebilirsiniz. Akıllı saatin bize ulaşmasından sonra ise ilk aşamada teknik ekibimiz tarafından inceleme yapılacaktır. Bu inceleme esnasında sorunlar ve bu sorunların hangi nedenle kaynaklandığı net olarak belirlenmektedir. Sonraki aşamada ise soruna bağlı olarak tamir işlemleri yapılacak ve son kontrollerin yapılması ile beraber teslimi gerçekleştirilecektir.

 

Apple Watch Tamir Fiyatları

Cihazda ortaya çıkmış olan soruna bağlı olarak Apple Watch tamiri fiyatları ile alakalı farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Fiyatın doğru bir şekilde alınabilmesi adına ilk aşamada sorunun ne olduğu ile alakalı net bilgilerin elde edilmesi gerekecektir. Sonrasındaki aşamada ise soruna bağlı olarak çözüm ve fiyat bilgisi tarafınıza ayrıntılı olarak verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top