Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Arka Camı Değiştirilmiş iPhone Modeli Nasıl Anlaşılır?

Arka camı değiştirilmiş iPhone modeli nasıl anlaşılır konusundaki araştırmalar, özellikle de ikinci el olarak cihaz almak isteyenlerin ilk olarak önem verdikleri konu. Normalde ikinci el telefon satışı yapacak olan kişilerin mutlaka bu konuyu belirtmeleri önemlidir. Ancak cihazı alacak olan kişiye bu bilgi verilmediyse, yapılacak dikkatli incelemeler ile gerekli bilgiyi almak mümkün olacaktır.

 

iPhone Modellerinde Arka Cam İncelemesi

Özellikle de son dönemlerde üretilen iPhone cihazlarda arka kısım cam formunda üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede her ne kadar şık bir görüntü ortaya çıksa da cihazın darbe alması ya da düşmesi sonucunda ne yazık ki bu bölgede kırılma veya çatlama sorunu ortaya çıkabilmektedir. Arka camı değiştirilmiş iPhone modeli nasıl anlaşılır sorusunun cevabı için ilk aşamada cihazın arkasındaki dokuya dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü normalde orijinal arka cam pürüzsüz ve parlak bir görünüme sahip olacaktır.

 

Yan sanayi olarak takılacak camlarda ise pürüzsüzlük hissini almak oldukça zor olabilmektedir. Aynı zamanda değiştirilen arka camlar çoğu zaman daha mat bir görünümde olacaktır. Bu durum da arka camın değiştirilmiş olduğunu ortaya çıkartacaktır. iPhone modellerinde cihazın her bir kısmı özenle birleştirilmiştir. Dolayısıyla tamamen pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Lakin arka camın değiştirilmesi halinde kenar kısımlarda pürüzler ve yapışkan izlerini görmek de mümkün olmaktadır.

 

Kaliteli iPhone Arka Cam Değişimi

Yapılacak olan arka camı değiştirilmiş iPhone modelleri nasıl anlaşılır araştırması sonrasında ise sıra bu işlemlerin nasıl yapılması gerektiğine gelecektir. Çünkü birçok kişi cihazının arka camı kırıldığı için cihazını kullanamayacağı ya da olması gereken fiyattan satılmayacağı düşüncesine sahip olabiliyor. Böylesi durumlarda ise atılması gereken en doğru adım teknik servisimiz ile iletişime geçmek olmalıdır.

 

iPhone modelleri ile alakalı deneyim sahibi olan ekibimiz, cihazların arka cam kısımları ile alakalı değişim işlemlerini özenle yapmaktadır. Arka camın değişimi sırasında kullanılacak ekipmanlar iPhone için özel olarak hazırlanmıştır. Böylece işlem sonrasında gerek fiziki gerekse performans konusunda herhangi bir sorun ortaya çıkmamış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top