Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Bataryasız Cep Telefonları Geliyor

BATARYASIZ-TELEFON

Bataryasız Cep Telefonları Geliyor

Son yıllarda gelişen cep telefonu sektöründe ekranların büyümesi ve görüntü kalitesi artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile telefonlarımızın kamera, ekran çözünürlüğü, 4.5g internet hızı telefonlarımızın şarjını çabuk tüketmektedir. Operatörlerin hizmet kalitesini yükseltmesi ve her yerde çekmesi şarj ömrünü uzatmaktadır. Telefon üreticileri ise her geliştirdiği telefonlarda yeni teknolojiler kullansa da bataryalarını geliştirmektedir. Her ne kadar teknoloji gelişsede telefonların şarjlarının uzun süre gitmemesi (1+gün) bataryasız telefon yani güneş enerjisinden beslenen yada farklı sinyaller ile beslenen şarjı bitmeyen telefon fikirlerinin ortaya çıkmasına sebeb olmuştur.

Bataryasız Telefon Üretimi Mümkün mü ?

Bunun bilincinde olan Amerikalı bilim adamları radyo sinyallerini kullanarak geliştirdikleri bataryası olmayan telefon prototipleri ile sosyal medya gibi uygulamalar üzerinden görüşme yapmayı başardılar.

Halen prototip aşamasında olan bataryasız telefon modellerinin denemeleri Washington Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu videoda (https://www.youtube.com/watch?v=5f5JJTmbO4U) bulabilirsiniz.

Bataryasız telefonlar normal telefonlara oranla daha az enerji tüketmektedir. Şimdilik baz istasyonlarının yaklaşık 10-15 m kadar çalışan telefonların daha düşük sinyalleri daha uzak mesafeden alması için uğraşılmaktadır.

Bizleri kablo ve şarj aletine bağlı kalmadan sadece radyo dalgaları ile görüşmemizi sağlayacak telefonların çıkış tarihi bilinmemekle birlikte sektörün gelişme hızına bakılacak olursak çok uzun beklemeyeceğiz gibi gözüküyor.

Bataryasız Cep Telefonları Geliyor İletişim

Kadıköy Kartal metrosu ile Kartal durağında inip çarşıya giden otobüs yada minübüslere binebilirsiniz. Çarşıda indiğiniz 100m uzaklıktayız.

Sahil tarafından gelirken Kartal İskele durağında inmenizin ardından 100m yürüyüş mesafesindeyiz.

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top