Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Galaxy S22 Kamera Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Samsung, Android dünyasındaki en önemli oyuncularından bir tanesi olup, çok uzun zamandır da zirvedeki konumunu en iyi şekilde koruyor. Markanın kullanıcılarına sunmuş olduğu en üst seviyedeki akıllı telefonlar ise Galaxy S22 serisinde bulunuyor. Dolayısıyla ortaya çıkan yenilikleri ilk olarak alan cep telefonları da onlar oluyor. Başta Android sürümleri olmak üzere güncellemeler ile alakalı ciddi anlamda yol kat etmeyi başarmış olan marka, şimdilerde Galaxy S22 kamera güncellemesi ile kullanıcıların karşısına çıktı.

 

Galaxy S22 Kamera Güncellemesi ile Neler Ortaya Çıkacak?

Güncellemesi yapılan Expert RAW özelliğinin yanı sıra var olan Camera Assistant uygulaması ile beraber Galaxy S22 kullanıcıları tam anlamıyla bir profesyonelin elinden çıkmış gibi görülen kareler ortaya çıkartılabiliyor. Expert RAW sahip olduğu güçlü Astrophoto özelliği ile beraber cihazın gece fotoğrafçılığındaki yeteneklerini ciddi anlamda yükseltmeyi başarıyor. Ortaya çıkartılan bu özellik ile beraber gökyüzündeki hareketlerin ve yıldızların fotoğraflarını çekmek mümkün oluyor.

 

Gökyüzü Rehberi açıldığı zaman güneş sistemini, yıldızları, nebulaların hareketlerini ve konumunu ekran üzerinde işaretlemek mümkün oluyor. Ayrıca Galaxy S22 sahip olduğu kamerada yapay zeka teknolojisini kullanarak en iyi görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Çoklu Pozlama modu ise kullanıcıların birkaç fotoğrafı arka arkaya çekmesinin sonrasında üst üste bindirme modlarını kullanmalarına imkan tanıyor. İstedikleri zaman bunların hepsini çarpıcı ve tek bir görüntüde rahatlıkla birleştirebiliyor.

 

Camera Assistant uygulaması da Galaxy S22 kullanıcılarına tamamen kişisel hale getirilmiş bir çekim deneyimi sunmak adına otomasyon özelliklerini seçme imkanını ortaya çıkartıyor. Bu uygulama ile Otomatik HDR, Deklanşör Hızlandırma ve Otomatik Lens Değiştirme gibi farklı özellikler açılıp kapatılabiliyor. Bunlarla beraber çekilecek fotoğraflar ile alakalı çok daha fazla denetim yeni güncelleme ile kullanıcılara sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top