Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei Kasa Değişimi

Huawei kasa değişimi ile alakalı işlemler, akıllı cihaz kullanan pek çok kişinin en fazla hakkında araştırma yaptığı konular arasında yer alıyor. Çünkü birçok kullanıcı akıllı cihazını kullanırken aynı zamanda fiziki olarak da güzel bir görünüme sahip olmasını istiyor. Ancak özellikle de cihazını kullanırken kılıf kullanmak istemeyen kullanıcıların cihazdaki kasalarda görünüm anlamında sorunlar ortaya çıkabiliyor.

 

Başta çizikler olmak üzere cihazın yüksekten düşmesinden kaynaklı kırılmalar, su teması sonrasında kasanın kabarması gibi etkenler cihazın kullanımı ciddi oranda olumsuz şekilde etkilemektedir. Böylesi sorunlar ile karşı karşıya kalındığı zaman ise kasa değişim işlemi ile beraber arzu edilen sonuçlara ulaşmak hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş olacaktır.

 

Huawei Kasa Değişimini Herkes Yapabilir Mi?

Kimi kullanıcılar Huawei kasa değişimi ile alakalı işlemleri kendi kendine yapabileceği düşüncesine sahip oluyor. Bundan dolayı da kasayı alması ile beraber işlemleri kolaylıkla yapabileceğini düşünüyor. Gerçekte ise özellikle de son dönemlerde üretilmeye başlamış olan akıllı cihazlarda yalnızca doğru kasayı seçmek yeterli olmuyor.

 

Huawei cihazınızın gerek eski kasasını çıkartırken gerekse yeni kasayı takarken cihaza ciddi anlamda zarar veriyorlar. Aynı zamanda ister istemez cihazın iç kısmında yer alan aksamlara da istenmeden de olsa zarar verilebileceğini bilmek gerekiyor. Dolayısıyla cihazınıza kasasını değiştirirken herhangi bir şekilde zarar vermek istemiyorsanız, cihazınızın kasa değişim işlemi için zaman kaybetmeden bize ulaştırmalısınız.

 

Kasa değişim işlemi oldukça kısa bir süre içerisinde uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla cihazınızı kendiniz getirdiğiniz zaman kısa bir zaman sonra cihazınızı teslim alabilirsiniz. Eğer ki kargoyla gönderim yaptıysanız cihazınızın bize ulaşmasından sonraki gün kargoya cihazınızı teslim ediyoruz.

 

Huawei Kasa Değişimi Ücretleri

Kullanıcıların Huweai kasa değişimi ücretleri hakkında yapacakları incelemelerde de görebilecekleri üzere fiyatlar cihaz modeline göre farklılıklar göstermektedir. Çünkü kasa boyutları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla gerek kasa seçimi gerekse yapılacak işlemlere bağlı olarak fiyatta değişimler ortaya çıkabilecektir. Bu konuda en iyi fiyatı almak isteyen kullanıcılar, uzmanlarımız ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alarak cihazının yeni bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top