Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Huawei P20 Lite modeli oldukça tutulan bir model hem özellikleri hem de iphone x benzerliği sayesinde kısa zamanda kolayca popüler hale gelen bu model malasef düşme ve çarpma durumlarında ekran kırılması ile karşı karşıya kalıyor. Huawei P20 Lite ekran fiyatı 600 tl bu fiyat dolar kuru kapsamında değişiklik gösterdiğinden bir darbe yada çarpma sonucu telefonunuz kırıldı ve Huawei P20 Lite ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız servis destek hattımızı arayabilir yada whatsapp üzerinden fiyat konusunda güncel olan değişim ücretini öğrenebilirsiniz. Servisimizde telefonunuzun ekran değişimi harici arızaları varsa tespit edilerek size söylenmektedir ve onayınıza istinaden tamir işlemi başlamaktadır.

Huawei Ekran Değişimi ve Merak Edilenler

 • Telefonunuzun içindeki herhangi bir bilgi
 • Telefonunuzda kullandığınız kilit kodunu vermenize gerek kalmadan ekran değişimi yapılabilmektedir ve yanınızda test yapılarak teslim edilmektedir.
 • Değişen ekran kullanıcı hatası (kırılma ,darbe, sıkışma,sıvı teması) gibi durumlar haricinde garanti formunda yazılı tarihten itibaren 6 ay(toplam 180 gün) boyunca fabrikasyon hatalara karşı 3E Teknik Servis garantisi kapsamındadır.
 • Huawei P20 Lite ekran değişim süresi ortalama 2 saat sürmektedir.
 • Telefonunuzun ekranı değiştiğinde fabrikasyon renk tonlamasına sahip olmaktadır.
 • Telefonunuz yetkili servis garantisi kapsamından çıkabilir.

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi İletişim

3E Teknik Servis – Hamam Sokak. No : 45/A Kartal / İstanbul

Kartal Çarşı minübüs yolunda inerek yürüdüğünüzde servisimiz 150m uzaklıktadır.

Sahil Yönünden gelip Kartal İskele’de inmeniz halinde servisimiz 100m uzaklıktadır.

Metro ile gelmek için Kartal Metrosu durağında inip Kartal Sahil çıkışından çıkıp köprü üzerinden geçen minübüs yada otobüslere binip çarşıda inerek 150m mesafede yer almaktayız.

Aklınıza takılan ve cep telefonunuzun arızası ile ilgili tüm sorular için aşağıdaki destek hattı numaralarımızdan ulaşarak yada whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.

Kargo ile şehir dışından ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek telefonunuzun kargo paketini hazırlayıp kargo paketinin alıcı kısmına kurumsal anlaşma kodumuz 147 339 934 yazarak görevliye teslim etmeniz durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeksizin telefonunuz servisimize gelecektir.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında sizi müşteri temsilcimiz arayarak bilgilendirmektedir.

Nasıl çalıştığımız ile alakalı detaylı şema aşağıda yer almaktadır.

Cep telefonunuzun tamiri ile alakalı merak ettiğiniz sorular için bizi arayabilirsiniz.

6 yorum

  1. Merhaba Gökhan Bey;

   Telefonunuzun camının kırılmış olması durumunda da ekran ve cam ayrılmadığı için ekran değişmesi gerekecektir. Şu anda stoklarımızda maalesef ekran bulunmadığından maalesef şimdilik yardımcı olamamaktayız. En kısa zamanda ürün tekrar stoklarımıza girecektir.

  1. Merhaba Emir Bey;

   Şu anda stoklarımızda maalesef ekran bulunmadığından maalesef şimdilik yardımcı olamamaktayız. En kısa zamanda ürün tekrar stoklarımıza girecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top