Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Iphone 12 Pro Max Ekran Değişimi & Cam Değişimi

Iphone 12 Pro Max ekran değişimi ve cam değişimi işlemleri genel olarak bizlerden en fazla talep edilen işlemlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Iphone 12 Pro Max cep telefonunu kullanmakta olan kişiler, modelin sahip olduğu geniş ekran üzerinden istediği işlemleri oldukça keyifli şekilde yapma imkanına sahipler. Fakat bununla beraber çeşitli nedenlerden ötürü meydana gelen sorunların giderilmesi adına ekran değişimine ya da cam değişimine ihtiyaç duyabilirler. Biz de bu noktada devreye girerek Iphone 12 Pro Max ekran değişimi ve cam değişimi konusunda Türkiye’nin her yerine en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Iphone 12 Pro Max Ekran Değişimi & Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Iphone 12 Pro Max cam değişimi ve ekran değişimi  birçok kişinin bildiğinin aksine birbirinden farklı işlemlerdir. Dolayısıyla bu iki işlemin yapılış aşamasında da farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Gerçekleştirilecek olan ekran değişimi esnasında çalışmalar teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimi özenle yapılmaktadır. Fakat cam değişim işlemleri çok daha dikkatli bir şekilde çalışmaların yapılması gerektiği bir konudur. Çünkü cam değişimi yapılırken içeride yer almakta olan parçaların zarar görmemesi ve başarılı bir şekilde gerekli adımların atılabilmesi adına özel cihazların kullanılması gerekmektedir. Vakum kullanılarak yapılacak olan cam değişimi esnasında herhangi bir sorun olmadan işlemin tamamlanması sağlanmaktadır. 20 dakika içerisinde ekran değişimi tamamlanırken cam değişiminde ise süre 1 ila 2 saat arasında değişim göstermektedir.

Iphone 12 Pro Max Ekran Değişimi & Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 12 Pro Max işlemleri için fiyat araştırması yapılırken bu iki işlem için fiyatlarda değişikliklerin olduğunu her zaman göz önünde bulundurmalısınız.  Güncel olarak Iphone 12 Pro Max ekran değişimi fiyatı 3.600TL iken cam değişiminin fiyatı ise 1.100TL’dir. Fiyatlar kurlara göre zaman zaman değişkenlik gösterebilir.

Iphone 12 Pro Max ekran değişimi ve cam değişimi konusunda deneyim sahibi olan uzman ekibimiz ile beraber çalışmalarımızı müşterimizin isteğine bağlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Yapacağımız işlem için elden teslim seçeneğini kullanabileceğiniz gibi isteğinize göre kargo alternatifi de sizlere sunulmaktadır.

Iphone Ekran ve Cam Değişimi İçin İletişim

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

cep telefonu tamire göndermek

Yurtiçi Kargo Kurumsal Anlaşma Kodu : 147 339 931 bu kodu alıcı kısmına yazdığınızda ücretsiz olarak telefonunuzu gönderip, ekran değişimi, şarj arızası , açılmıyor, kulaklık sesi arızası gibi tüm arızaların tamirini yaptırmanız mümkün olacaktır. Servimize ulaşan cihazının durumu hakkında her an bilgi alabilirsiniz. Tamir işlemi biten telefonlar için müşteri temsilcimiz size ulaşıp detaylı bilgi vermektedir. Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.

İletişim & Konum

Dilerseniz 3E Teknik Telefon Servisi’ne Sizde Gelebilirsiniz. Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top