Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Anakart Tamiri

iPhone anakart tamiri ile alakalı yapılan işlemler çoğu zaman anakart değişimi ile aynı olarak tanımlandırılmıştır. Gerçekte ise anakart değişim işleminin yapılması ile birlikte aynı zamanda cihazda seri numara ve IMEI değişiminin de yapılması gerekmektedir. Biz de bu durumu bildiğimiz için cihazınızda ortaya çıkabilen sorunların giderilmesi adına değişimden ziyade tamir işlemlerinin yapılmasını tercih ederiz.

 

Cihazınızın anakartında ortaya çıkabilecek sorunlar temelde pek çok başlık altında değerlendirilebilmektedir. Yani cihazın şarj olmaması, kablosuz bağlantının başarısız olması, cihazınızı açtığınız zaman servis olmadığı uyarısını almanız, ışık sönmesi durumu, kameranın çalışmaması ve sesin karşı tarafa ulaştırılamaması gibi durumlar aslında anakartta arıza olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda cihazınızın sıvı ile temas etmesi durumunda sıvının anakarta ulaşması da cihazın doğru şekilde çalışmasını engelleyecektir. Bunlar gibi durumlarda iPhone anakart tamiri işlemimiz ile beraber var lan sorunlar başarılı bir şekilde giderilmiş olacaktır.

 

iPhone Anakart Tamir İşlemini Yapıyoruz?

Cihazınızdaki anakartta ortaya çıkan sorunun kesin olarak belirlenmesi adına termal kamera kullanmaktayız. Bu sayede de arızanın tam olarak nereden kaynaklı olduğu ile alakalı net bilgiler uzman ekibimiz tarafından elde edilmiş olur. Sonrasında ise arızalı anakart parçaları dikkatli bir şekilde yerinden sökülmekte ve hasarın giderilmesi adına çalışmalar yapılmaya başlanmaktadır. Hasarlı yolların tamir işleminin eksiksiz olarak yapılması ile beraber eğer ki ihtiyaç duyulursa yeni parçalar takılarak cihaz kapatılır ve teste tabi tutulur. Bu test esnasında ortaya çıkan şikayetlerin giderilip giderilmediği ve cihaz performansı incelenir. Son aşamada ise cihazınız size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone Anakart Tamir Fiyatı

Pek çok kişi iPhone anakart tamiri fiyatı konusunda tam anlamıyla araştırma yapmadan çok yüksek olabileceği düşüncesine sahip oluyorlar. Bundan dolayı da anakartta meydana gelen sorunların tamirini yaptırmadan cihazı kullanım dışı bırakıyorlar. Gerçekte ise ekibimiz oldukça uygun fiyatlara anakartların tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşlemlerin fiyatları cihazın modeline ve anakartta meydana gelen arızaya bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla en iyi fiyatı almak adına cihazınızı bize teslim ederek gerekli incelemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top