Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Batarya Değişimi & Pil Değişimi

iPhone batarya değişimi & pil değişimi ile alakalı işlemler, cihazının hızı ve performansı konusunda sorunlar yaşayan pek çok kişinin hakkında araştırma yaptığı konulardan bir tanesi. iPhone modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere batarya yani pil değişim işlemleri oldukça zahmetlidir. Klasik cihazlardaki gibi arka kapağın çıkartılması sonrasında eskisi ile yenisinin değişim işlemi gerçekleştirilemez. Bu aşamada bireysel olarak yapılmak istenecek değişim işlemleri esnasında en ufak bir hatanın yapılması ile beraber cihaz kullanılmaz hale gelebilecektir. Böylesi bir durumla karşılaşmamak adına modeli ne olursa olsun cihazın mutlaka teknik servisimize getirilmesi atılacak en doğru adım olacaktır.

 

iPhone Batarya Değişimi & Pil Değişimi Nasıl Yapılır?

Markanın modelleri ile alakalı yapılacak incelemelerde de görülebileceği üzere iPhone batarya değişimi & pil değişimi işleminin yapılabilmesi için ekranın da sökülmesi gerekmektedir. Bu aşamada önemli olan detay ise ekran ile kasanın arasında yer alan p67 sıvı geçirmezliğini sağlayan özel fitildir. Bunun montaj işlemi son derece önemli olup doğru şekilde yapılmaması durumunda ekranda yamuk görüntüler kendini gösterebilir. Bu alanda gerekli donanıma sahip olan teknik personelimiz, yalnızca kısa bir süre içerisinde değişim işlemini gerçekleştirmek ile kalmaz aynı zamanda herhangi bir sorunun meydana gelmemesi adına gerekli olan adımların her birini dikkatlice atar. Cihazın teslimi öncesinde gerekli olan son kontrolleri de yaparak teslim işlemini gerçekleştirir.

 

iPhone Ekran Değişimi & Pil Değişimi Fiyatları

Apple her geçen gün kendi bünyesinde yer alan akıllı cihazlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu cihazların yükseltilmesi esnasında ise içerisinde yer alan parçalarda da değişimler söz konusu olabiliyor. Dolayısıyla net olarak iPhone ekran değişimi & pil değişimi fiyatları ile alakalı bilgi verilmesi adına öncelikli olarak cihazın modelinin ekibimize iletilmesi gerekmektedir. Böylece fiyat ile alakalı bilgiler net olarak elde edilecektir. Cihazınızı kargo ile ya da bulunduğumuz yere getirmeniz durumunda profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece teknik servisimiz tarafından yapılacak batarya değişimi sonrasında cihazınızı yüksek performans ile kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top