Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü!

iPhone dokunmatik sorunu çözümü, Apple kullanıcılarının hangi modeli kullanırlarsa kullansınlar hakkında en fazla araştırmalarını yaptıkları konular içerisinde yer almaktadır. Aslında ortaya çıkan bu sorun yalnızca Apple cihazlarda kendini göstermemektedir. Pek çok akıllı cihazda da aynı sorun baş gösterir. Çünkü artık akıllı cihazlarda dokunmatik ekran üzerinden gerekli olan işlemlerin tamamı yapılmaktadır. Dolayısıyla belirli bir süre sonunda farklı etkenlerin de devreye girmesi ile beraber cihazın dokunmatik bölgesinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

 

iPhone cihazlarda dokunmatik sorununun başlıca nedeni, ekranın ciddi anlamda darbe almasıdır. Cihazın ön kısmının sıvı ile temas etmesi sonucunda da temassızlık ya da nem oluşumu ile beraber yine iPhone dokunmatik sorunu çözümü için bizimle iletişime geçmenizi gerektiren sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu aşamada sorunu yaşamanız halinde kendi kendinize herhangi bir işlem yapmamanız gerekmektedir. Çünkü atmış olacağınız yanlış adımlar, beraberinde çok daha ciddi sorunların ortaya çıkması anlamına gelecektir.

 

iPhone Dokunmatik Sorununa Etkili Çözüm

Ortaya çıkan bu tarzdaki bir durum karşısında profesyonel bir çözüm için mutlaka uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Yapılacak olan incelemeler esnasında dokunmatik ekranda ortaya çıkmış olan sorunların ayrıntılı olarak incelenmesi sağlanır. Bu inceleme sonucunda eğer ki dokunmatik ekranın onarılabilmesi gibi bir durum söz konusu ise onarım işlemi yapılabilir. Lakin kimi durumlarda ne yazık ki dokunmatik ekranın onarılması ile sorunun çözümü mümkün değildir. Bu durumda ise ilgili entegrenin değişmesi gerekecektir. Gerek onarım gerekse entegre değişimi işlemi son derece dikkat istemektedir.

 

Apple cihazlar konusunda uzman olmayan kişilerin bu işlem için cihazı açması demek, beraberinde daha büyük sorunları getirmektedir.

 

iPhone Dokunmatik Ekran Tamir Fiyatları

Gerçekleştirmiş olacağınız iPhone dokunmatik ekran sorunu çözümü fiyatları araştırması esnasında net bilgilere ulaşmak adına ilk olarak cihazınızdaki sorunun ne olduğu ile alakalı net bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü dokunmatik ekranın onarımı ile tamamen entegre değişimi için istenilen fiyatlar farklı olacaktır. Bu aşamada en iyi sonuçları elde etmeniz adına mutlaka ilk aşamada bizimle iletişime geçerek cihazınızın incelenmesini sağlamalısınız. Böylece sorunun çözümü için etkili sonuçların elde edilmesini sağlamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top