Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Kasa Değişimi

iPhone kasa değişimi konusu Apple tarafından üretilmekte olan cihazların kullanımlarının artış göstermeye başlaması ile beraber çok daha fazla ön plana çıkan konulardan bir tanesi oldu. Hemen herkesin beğenisi kazanmış olan bu cihazlar oldukça etkileyici bir görünüme sahip olsalar da farklı etkenlerden dolayı cihazların kasa bölgelerinde kötü görüntüler ortaya çıkabiliyor. Dolayısıyla bu aşamada kasa değişimi yaptırılması gerekmektedir.

 

iPhone Kasa Değişimi Hangi Nedenlerle Yaptırılabilir?

Cihazı için iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyenlerin bunun için gereksinim duymalarındaki en büyük etkenlerden biri cihazın düşürülmesi gelmektedir. Çünkü cihazın düşmesi ile beraber kasada kırılma sorunu baş gösterecektir.

 

Birçok kişi cihazlarını kılıfsız olarak kullandıkları takdirde herhangi bir sorun olmayacağını düşünebiliyorlar. Gerçekte ise cihazın kılıfsız bir şekilde kullanılması demek, dış etkenler ile çok fazla karşı karşıya kalması anlamına geliyor. Bu durumda da kasa değişimi kaçınılmaz hale geliyor.

 

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Kimi kullanıcılar kasa değişim işlemlerini kendi kendilerine yapabilecekleri düşüncesine sahip oluyorlar. Ancak satın aldıkları kasa çoğu zaman ikinci kalite oluyor ve diğer kasayı çıkartmak isterken cihaza ciddi anlamda zarar verebiliyorlar.

 

iPhone modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere bu cihazlarda kasa oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kasanın çıkartılarak yerine yenisi takılmak istenirken iç aksama bilmeden de olsa zarar verilebilecektir. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz, kısa bir zaman içerisinde gerekli işlemlerin eksiksiz olarak yapılmasını sağlayacaktır.

 

iPhone Kasa Değişimi Fiyatları

Kullanıcıların iPhone kasa değişimi fiyatları hakkında yapacakları incelemeler esnasında da görebilecekleri üzere doğru fiyat bilgisinin alınabilmesi adına ilk aşamada değişim işleminin yapılacağı cihazın modeli hakkında gerekli bilgileri bize iletmeniz gerekecektir.

 

Sonraki aşamada ise kasa değişimi için hangi renk istendiğine karar verilecektir. Bilineceği üzere iPhone cihazlarda artık klasik siyah rengin yanı sıra farklı renklerdeki kasalar da kullanılır hale geldi. Dolayısıyla cihazınız için kasa değişimi yapmak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek profesyonel bir şekilde üstelik uygun fiyatlara gerekli değişim işlemlerini rahatlıkla yaptırmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top