Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Ses Entegresi

iPhone ses entegresi problemi ile karşı karşıya kalan kullanıcılar, çoğu zaman sorunun çözümünü kendi kendilerine bulmaya çalışıyorlar ya da bu alanda deneyimli olmayan isimlere cihazlarını emanet ediyorlar. Böyle olunca da normalde çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilecek işlemler yapılamıyor ve daha kötüsü cihaz ciddi anlamda zarar görme durumu ile karşı karşıya kalıyor. Ortaya çıkabilecek olan bu durumun en büyük nedeni ise iPhone ses entegresi probleminin farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilmesi. Dolayısıyla bu alanda yeteri kadar bilgisi olmayan kişilere cihazlarınızı emanet etmeniz durumunda cihazınızdaki ses entegresi sorunu düzeltilmeyeceği gibi çok daha büyük sorunlar da ortaya çıkabilecektir. Konu ile alakalı en iyi çözümü elde etmek için yapmanız gereken tek şey ise teknik ekibimizle iletişime geçmek olacaktır.

 

iPhone Ses Entegresi Problemi Çözümü

Ses entegresi sorunu hakkında yapmış olacağınız incelemeler ile de görebileceğiniz üzere ortaya çıkan sorunun çözülebilmesi adına mutlaka iPhone markalı cihazların iç aksamları hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Çünkü ses entegresi probleminde tek sorun ana kart kaynaklı değildir. Kimi durumlarda ahize filtresi çok fazla toz ile kaplı olmasından dolayı yalnızca filtrenin değiştirilmesi ile beraber sorun çözülebileceği gibi sesin hiç gitmemesi halinde mikrofonun değiştirilmesi gerekebilmektedir. Bu aşamada teknik ekibimiz konu ile alakalı gerekli incelemeleri yaparak ses entegresi sorunun hangi durumdan kaynaklı olduğunu belirleyecek ve yarım saatlik bir süre içerisinde de sorunun çözümünü sağlayacaktır.

 

iPhone Ses Entegresi Ücretleri

Günümüzde iPhone ses entegre fiyatları hakkında yapacağınız araştırmalar ile de görebileceğiniz üzere yapılacak işlemlere bağlı olarak fiyat bilgisi verilebilmektedir. Dolayısıyla net bir fiyat alabilmeniz adına ilk aşamada cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.  Profesyonel olarak gerçekleştirilecek işlemler tarafımızca 6 aylık garanti kapsamına belgeli bir şekilde alınmakta ve isteğinize göre elden ya da kargo ile cihazınız herhangi bir sorun ortaya çıkmadan size ulaştırılmaktadır. Marka tipine göre fiyatlar değişiklik  göstermektedir. Lütfen iletişime geçiniz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Tamir 

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top