Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

OnePlus 11 Nasıl Bir Görünüme Sahip Olacak?

 OnePlus genel olarak amiral gemisi katili olarak isimlendiriyor. Marka, var olan ürün yelpazesini genişletmek adına çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu sene içerisinde OnePlus 10 Pro 5G modelini kullanıcılarına sunan marka, geçtiğimiz hafta ortaya çıkartılan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2’yi kullanacak olan ilk şirketlerden bir tanesi olacak. Bundan dolayı da yıl sonuna kadar yeni cihazların kullanıcılara sunulması bekleniyor. Elde edilen son raporlar ise OnePlus 11 modelinin neredeyse hazır olduğunu belirtiyor. Son olarak ise cihaza ait yüksek kaliteli render görseller ortaya çıkartıldı.

 

OnePlus’a Ait Yüksek Kaliteli Render Görseler Ortaya Çıktı

Yakın zamanda tanıtımının yapılması beklenen OnePlus 11 modeline ait yüksek kaliteye sahip render görseller, Steve Hemmerstoffer ve Gadget Gang tarafından insanlara sunuldu. Var olan görsellere göre akıllı cihaz dairesel bir kamera kurulumu ile gelecek. Aynı zamanda üçlü kamera kurulumuna sahip olacak.

 

Elde edilen son sızıntı, öncesindeki raporlar ile doğru orantılı. Bu da OnePlus 11 modelinin tasarımının kesinleştirilmeye başlandığını gösteriyor. Cihaz için renk seçenekleri ise parlak yeşil ve mat siyah olarak belirlenmiş.

 

6.7 inç 120 Hz yenileme hızını ortaya çıkartan 2K çözünürlüğe sahip kavisli AMOLED panele sahip olacak OnePlus 11, bununla beraber ön kamerayı da ekranın üst sol köşeye konumlandırıyor. Güvenlik yöntemi olan parmak izi tarayıcısı ise ekranın altında yer alacak.

 

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 OnePlus 11 için tercih edilecek. Bu işlemci için marka TSMC ile anlaşmaya vardı. 4 nm teknolojisi ile üretilecek olan yongada 1 adet 3.19 GHz ARM Cortex – X3, 2 adet 2.8 GHz ARM Cortex – A715, 2 adet 2.8 GHz ARM Cortex – A710 ile 3 adet 2.0 GHz ARM Cortex – A510 çekirdek tercih edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top