Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

OnePlus Sınırlı Sayıdaki Özel Telefonlarına Yenisini Ekliyor

Akıllı cep telefonu üreticileri, hedef kitlelerine en iyisini sunmak ve bu pazarda yerini sağlamlaştırmak adına belirli zaman aralıklarında sahip oldukları cihazların özel versiyonlarını üretmeye devam ediyor. Sınırlı bir sayıda üretimi yapılan bu cihazlarda donanım anlamında her ne kadar farklılıklar ortaya çıkartmıyor olsa da tasarım anlamında ciddi farklılıkları ortaya koyuyor. OnePlus da Ace Pro Genshin Impact Limited Edition ile kendi bünyesindeki özel tasarım telefonlarına bir yenisini daha ekledi.

 

Şirketin Çin sınırları içerisindeki amiral gemisi modelleri arasında yer bulan Ace Pro, global pazarda ise OnePlus 10T olarak teknoloji meraklılarına sunuldu. Genshin Impact modelinin ortaya çıkması ile beraber cihaza ait yeşil ve düz siyah renklerin yanı sıra yeni bir arka panel ile kullanıcı arayüzünde özel animasyonlar / tema ortaya çıkmış oldu.

 

OnePlus Ace Pro Genshin Impact Limited Edition

Genel olarak OnePlus Ace Pro, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi ile beraber Android telefonlarda yer  alan en güçlü mobil işlemciye sahip. Aynı zamanda Genshin Impact Limited Edition da yine 16 GB RAM ile 512 GB depolama alanına sahip bir şekilde geliyor. 4800 mAh kapasiteli bataryası olan cihazın en fazla dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise 150W hızlı şarj desteği ile gelmesi.

 

Son derece zengin bir kutu içeriğine sahip olarak meraklılarına sunulacak olan OnePlus Genshin Impact cep telefonu; bu temaya özel çantasının yanı sıra Oppo mağazasında kullanılması adına bazı indirim kuponları, posterler ve çıkartmalar ile beraber geliyor.

 

Cihaz, ColorOs 12.1 arayüzünü temel alıyor ve bu arayüzün üzerine inşa edilmiş ve tamamen özelleştirilmiş bir temaya sahip. OnePlus Genshin Impact temalı cihazın duvar kağıtlarından telefon simgelere kadar her bir detay bu tema üzerinden hazırlanmış. Sınırlı bir sayıda üretilen akıllı telefonlar genel olarak normal sürümlere nazaran çok daha yüksek fiyatlar ile alıcı buluyor, lakin OnePlus tarafından sunulacak bu seri, aynı modelin 16 GB RAM / 512 GB depolamaya sahip cihazla aynı fiyata sahip olacak.

 

Şimdilerde Çin’de yer alan Oppo mağazalarında ön siparişi alınan OnePlus modelinin Çin dışına çıkması ise beklenmemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top