Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo A8 Ekran Değişimi

Oppo A8 ekran değişimi hakkında yapılan araştırmaların her geçen gün artmaya başlamasının temel nedeni, Oppo’nun ortaya koyduğu cihazların fiyat performans anlamında insanlara istediklerini en iyi şekilde vermesidir. Dolayısıyla pek çok kişi artık isteklerini net olarak ortaya koyabileceğini düşündükleri Oppo cihazları satın alarak kullanıyorlar. Cihaz kullanılırken ekranın çeşitli nedenlerle darbe alması ya da sıvı ile temas etmesi sonrasında ise performans anlamında düşüş meydana gelir. Çünkü ekrana gelen darbenin çok sert olması ya da sıvının cihazın alt kısmına kadar gitmesi sonucunda cihazda başta görüntü kayması ya da hayalet ekran olmak üzere çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

 

Oppo A8 Ekran Değişiminde Neler Yapılır?

Meydana gelen sorunların giderilebilmesi ve cihazın tekrardan eski performansı ile kullanılmaya devam edilebilmesi adına ise Oppo A8 ekran değişimi işlemini yapmamız adına bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Cihazınızın sizin tarafınızdan ya da kargo ile bize gelmesinden sonra cihazınız teknik ekibimiz tarafından ön incelemeye tabi tutulmaktadır. Bu inceleme esnasında değişecek olan ekranın ve cihazın son durumu hakkında net bilgiler elde edilmektedir. Sonraki aşamada ise sıra ekranın değiştirilmesine sıra gelecektir. Eski ekranın yerinden çıkartılması ile beraber ise bu bölgeye yeni ekran dikkatlice takılmaktadır. Yapılan ekran değişim işlemlerinin tamamı yarım saat sürmekte olup sonrasında ekranın istenilen performansta çalışıp çalışmadığı ile alakalı gerekli olan testler de eksiksiz şekilde yapılarak cihaz teslim işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

Oppo A8 Ekran Değişimi Ücretlerimiz

Kullanıma engel olan sorunun giderilmesi adına gerçekleştirmiş olduğumuz Oppo A8 ekran değişimi ücretleri genel olarak kullanmamızı istediğiniz ekrana bağlı olarak değişim göstermektedir. Sizinle iletişime geçtiğimiz zaman da görebileceğiniz üzere orijinal ekran değişimi ücretimiz 750TL. Her iki ekran çeşidi de yüksek kullanım performansına sahip olup çözünürlük anlamında da sizlere istediklerinizi en iyi şekilde vermeyi hedeflemektedir. Böylece aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan arzu ettiğiniz gibi ekran değişim işlemini yapıyoruz. Ekranın değiştirilmesi sonrasında ise cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top