Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo A9 Ekran Değişiminde Uzman Seçiminin Önemi

Oppo A9 ekran değişimi, kullanıcıların hakkında ne yazık ki tam anlamıyla bilgi sahibi olmadıkları konulardan bir tanesi olarak ön planda. Çünkü akıllı cihazlar hakkında net olarak bilgi sahibi olmayan kişiler, ekranların değişimlerinin oldukça basit bir şekilde yapılabileceği düşüncesine sahip oluyorlar. Ve bu düşünceden dolayı cihazlarında ekran değişimini gerektiren sorunlar ortaya çıktığı zaman kimseyle iletişime geçmeden gerekli işlemleri yapabilecekleri düşüncesine sahip oluyorlar.

 

Var olan bu düşünceleri ile de cihazlarını yanlış şekilde açıp ekranı değiştireyim derken aslında cihaza ne kadar zarar verdiklerini bilmiyorlar. Ve aslında yalnızca Oppo A9 ekran değişimi yapılabilecek cihazlar bizlere çok daha büyük sorunlar ile ulaştırılmış oluyor. Cihazları incelediğimiz zaman da gördüğümüz gibi aslında çok daha uygun fiyatlara yapılacak işlemlerin bütçesi ciddi anlamda artıyor.

 

Oppo A9 Ekran Değişiminde Uzman Seçiminin Önemi

Sahip olduğunuz akıllı cihazda farklı nedenlerden ötürü ortaya çıkan ekran sorununun başarılı bir şekilde giderilmesini istiyorsanız, hiç zaman yitirmeden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Akıllı cihazların ekran değişimleri konusunda deneyimli olan teknik ekibimiz, cihazın onlara ulaşmasından sonraki ilk ön incelemelerini yaparak cihaz sahibi ile iletişime geçeceklerdir. Bu görüşme esnasında cihazın durumu, hangi ekranın değişim esnasında kullanılması istendiği ile alakalı gerekli bilgilerin tamamı eksiksiz olarak verilecektir. Gerekli görüşmelerin yapılmasından sonra ise sıra artık ekran değişimine gelir. Özel ekipmanlar ile yapılacak olan ekran değişim işlemi sırasında cihaza hiçbir şekilde zarar gelmeyecektir. 30 dakikalık işlem esnasında eski ekranın çıkartılarak yerine yeni ekranın takılması ile beraber cihaz teste hazırdır. Teste sokulmasından sonra ise cihaz teslime hazır olacaktır.

 

Oppo A9 Ekran Değişimi Ücretleri

Herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmadan yapılacak işlemler ile beraber cihazınız size ulaşır ulaşmaz kullanılmaya başlanabilecektir. Bünyemizde Oppo A9 ekran değişimi ücretleri ise tercih edeceğiniz ekran türüne bağlı olarak değişim göstermektedir.Oppo orijinal ekran değişimi 450TL. Üstelik yapılacak ekran değişimi tarafımızca garantili olarak size sunulmakta olup kullanım hatası olmaması durumunda sorumluluk ekibimize ait olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top