Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Oppo Ekran Değişimi

Oppo ekran değişimi çalışmaları, dikkatli bir şekilde yapılması son derece önemli olan çalışmalar arasında yer almaktadır. Çünkü ekranın bulunduğu bölgenin alt kısmında cihazın oldukça önemli aksamları bulunmaktadır. Dolayısıyla bu aşamada yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber çıkacak sonuçlar çok daha ciddi olabilecektir. Alanında uzman olan personelimiz cihaz ile alakalı her türlü bilgiye sahip olmasından dolayı kısa bir süre içerisinde sorunu belirleyerek bunun profesyonel olarak çözümü gerçekleştirmektedir.

 

Oppo Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmet

Akıllı cihazlarda ekran düşünülenin aksine camın altında kalan kısımdır. Yani ön tarafta çatlama ya da kırılma olması her zaman ekranın da değişmesi gerektiği anlamına gelmemektedir. Çünkü ekranın değişmesi adına alt kısmın yani dokunmatiğin yer aldığı alanın zarar görmesi gerekmektedir.

 

Aynı zamanda ekranda görüntü kayması, mürekkep akması gibi durumlarda da yine Oppo ekran değişimi yapılması gerekecektir. Ekran değişimi için cihazınızı bulunduğumuz yere kendiniz getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra ön incelemelerin yapılması ile beraber sıra ekran seçimine gelecektir. Yapmakta olduğumuz çalışmalar dahilinde sizlere iki farklı ekran çeşidi sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi Oppo orijinal ekranı iken diğeri de orijinalden herhangi bir farkı olmayan A kalite muadil ekrandır.

 

Yapılacak değişim işlemi öncesinde hangi ekranın cihazınız için kullanılmasını istediğini belirtebilirsiniz. Yapacağımız görüşmeler sonrasında ise ekran değişimi çalışmaları başlayacaktır. Ekranın değiştirilmesi için ilk olarak cihazın ön kısmı dikkatlice açılmalıdır. Hasarlı olan ekran dikkatlice bulunduğu yerden çıkartıldıktan sonra bölge özel olarak temizlenecektir.

 

Gerekli temizleme işlemi yapıldıktan sonra ise yeni ekran dikkatlice takılacaktır. Ekranın takılmasından sonra ise cihaz dikkatlice kapatılacaktır. Cihazın son kontrollerinin yapılmasından sonra ise teslim işlemi gerçekleştirilecektir.

 

Oppo Ekran Değişimi Ücretleri

Seçilecek olan ekrana bağlı olarak Oppo ekran değişimi ücretleri değişim göstermektedir. Bu aşamada en iyi fiyatı almak için cihazınızın modelini ve hangi ekran çeşidinin kullanılması istendiğini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Buna göre net olarak istediğiniz fiyatları elde etmeniz mümkün hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top