Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Realme GT Neo 5’e Ait Hızlı Şarj Özellikleri Belli Oldu

2020 senesinden itibaren Türkiye’de de faaliyetlerini gösteren Realme markası, çok kısa bir süre içerisinde ciddi anlamda yol kat etmeyi başardı. Ürün yelpazesini hızlı bir şekilde genişletmeyi sürdüren marka, şimdilerde ise yeni modeli ile alakalı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu sene başında Realme GT Neo 3 modelinin tanıtımını yapan marka, şimdilerde de Realme GT Neo 5 ile alakalı çalışmalarını sürdürmekte.

 

Realme GT Neo 5 Sahip Olduğu Şarj Performansı ile Göz Dolduracak

OPPO desteğine sahip olan marka, yakın bir zaman içerisinde Realme GT Neo3’ün halefi konumunda olan Realme GT Neo 5 ile GT Neo 5T modellerini kullanıcılara sunacak. Çinli marka, kendi ülkesindeki geleneklere uygun şekilde aynı diğer markalarda yapıldığı gibi 4 rakamını atlıyor.

 

Tanıtımının yapılmasından önce Realme GT Neo 5 ile alakalı bazı özellikler ortaya çıkartılmaya başlandı. Son dönemlerde ise resmi lansmana kısa bir zaman kala yeni modellere ait şarj özellikleri ve batarya kapasiteleri sızdırıldı.

 

Elde edilen bilgilere göre Realme GT Neo 5, şarj ve batarya kapasitesine göre çeşitli versiyonları içerisinde barındıracak. BLP987 versiyonu 240 W hızlı şarj teknolojisi ve 4.600 mAh batarya ile beraber gelirken BLP985 versiyonu ise150 W hızlı şarj teknolojisi ve 5.000 mAh ile kullanıcılara sunulacak. Şimdilerde en hızlı şarj olma özelliğine sahip cihaz olarak görülen İQOO 10 Pro’nun 200 W hızlı şarj desteğine sahip olduğu göz önünde bulundurulursa, Realme tarafından kullanıcılara sunulacak model büyük bir merakla bekleniyor.

 

Bunlarla beraber Realme GT Neo 5 serisinde arkada üçlü kamera düzeni bulunacak. Selfie ve görüntülü aramada kullanılmak adına 16 megapiksel ya da 32 megapiksellik ön kamera cihazlarda yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top