Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A10 Ekran Değişimi

Samsung A10 ekran değişimi ve Samsung A10 cam değişimi işlemlerinde gerçekleştirmekte olduğumuz başarılı çalışmalar ile ortaya çıkan sorunları kısa sürede çözüm ulaştırıyoruz. Cihazınızın bu iki bölgesinde kendini gösteren ve değişim gerektiren durumları gidermemiz adına telefonunuzu kendiniz teslim edebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Samsung A10 Ekran ve Cam Değişimini Gerektiren Durumlar

Cep telefonu kullanıcıları cihazlarınızı çok uzun zamanlar boyunca kullanmak isterler. Fakat dış etkenler ve kullanım esnasında yapılan yanlışlar sonucunda cihazınızın ekranı ve camı olması gereken performansta kullanılmamaya başlar. Akıllı cihazlarda cam ön kısımda yer alan bir parça olup ekran ise arka kısımda bulunur. Ekran değişim işleminde profesyonel ekibimiz gerekli olan çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Cihazınızın camında değişim olması gerekiyorsa bunun için özel cihazlarımızı kullanmamız gerekmektedir.

Samsung A10 cep telefonunuzun ekranının bozuk olduğunu anlamanızın en etkili yolu, cihazın ekranına görüntü gelmemesi ve ekranda dikey ve yatay çizgilerin ortaya çıkmasıdır. Bununla beraber dokunmatik alanda ortaya çıkan sorun, görüntünün gidip gelmesi ve cihazda siyah ekran sorunu da müşterilerimiz tarafından bize ağırlıklı olarak iletilen sorunlardır.

Cihazın ekranı oldukça hassas olduğu için bir yere çarpmanız ya da yüksekten düşmesi durumunda kırılma ve temassızlık sorunu ortaya çıkmaktadır. Ekranınızda bir önceki görüntünün yani hayalet görüntünün kalmaya başlaması ve görüntünün gidip gelmesi, cihazınızı vakit kaybetmeden bize ulaştırmanızı gerektiren önemli bir işarettir.

Camda çatlak ya da kırık olması ise eğer ki ekranı da etkilemiyorsa görüntü anlamında sorunları beraberinde getirecektir. Böylesi bir durumda ise yalnızca cam değişiminin yapılması yeterli olacaktır.

Samsung A10 Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Cihazınızın bize ulaşması sonrasında ekran değişimini yapmadan önce arıza tespitinin tarafımızca yapılması gerekmektedir. Eğer ki cihazın ekranında kırık, çatlak ya da bozulmanın olduğu tespit edildikten sonra ekranın dikkatli bir şekilde alt kısmında yer alan parçalardan ayrılması gerekir. Ardından eski ekranın yerine sizin tercih ettiğiniz ekranı takarak işlemi sonlandırırız.

Cam değişim işlemi ise çok daha komplikedir. Cihazınızın camında sorun olduğunu belirledikten sonra bu işlem için özel cihazlarımızı kullanarak dikkatli bir şekilde eski camı telefonunuzdan ayırarak yeni camı takarız. Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemlerimizin sonunda ise başta dokunmatik olmak üzere ahize, ses ve telefon girişlerinin kontrollerini gerçekleştirerek teslim işlemini gerçekleştiririz.

Samsung A10 Ekran ve Cam Değişim Ücretlerinde Öncü Firmayız

Gerek parçaların maliyetleri gerekse yapılacak işlemlerden dolayı Samsung A10 ekran değişimi fiyatları ile alakalı farklılıkları yapacağınız incelemelerde rahatlıkla görebilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimi fiyatı 300TL olup işlem süresi ise 30 dakikadır.

1 ila 2 saat içerisinde yapılacak özenli işlemler için Samsung A10 cam değişim ücretleri için bizlere ulaşınız. Teslimat, kargo başta olmak üzere değişim işlemleri ile alakalı her türlü sorunun cevabı için bize ulaşabilirsiniz.

cep telefonu tamire göndermek

iPhone SE Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

iPhone SE Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top