Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A20e Ekran Fiyatları

Samsung S20e ekran ve cam değişimi özellikle de dış etkenlerden ötürü telefonlarının iki aksamında ortaya çıkan sorunları gidermek isteyen kişilerin bizlere en fazla sordukları işlemlerin başında geliyor. Her ne kadar kullanıcıların büyük bir kısmı bu iki parçanın aynı olduğu düşüncesine sahip olsa da gerçekte ekran ve cam birbirinden tamamen farklı aksamlar. Biri cihazın dokunmatik alanı ve görüntü kalitesini etkilerken diğeri ise bu bölgeyi korumaktadır.

 

Teknik servisimiz ile değişim işlemi için iletişime geçtiğiniz zaman öncelikli olarak teknik personelimiz cihazınızı ayrıntılı olarak inceleyecek ve bu inceleme sonucunda değişim çalışmasının cam için mi yoksa ekran için mi olacağını netleştirecektir. Genel olarak şikayetiniz görüntüde kayıplar ya da dokunmatik bölgedeki sorunlar ise ekran değişimi, kırık ya da çatlak gibi sorunlar ise cam değişimi işlemi yapılacaktır.

 

Cihazınızı ekran ve cam değişimi için kendiniz getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Teknik ekibimizin profesyonel çalışmaları sonucunda elde edilecek hızlı çözümler ile beraber kısa sürede telefonunuz size teslim edilecektir.

 

Samsung A20e Cam ve Ekran Değişiminde Süreç

Cihazınızın teknik ekibimize ulaşmasından sonra cihazınız ile alakalı gerekli incelemeleri yaparak sizinle iletişime geçiyoruz. Görüşmelerimiz esnasında cihazdaki sorunu size ileterek hangi işlemlerin yapılacağı ile alakalı gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Gerekli onayı almamızdan sonra ise tespit ettiğimiz sorun ile alakalı işlemlere başlıyoruz. Cihazının ekran değişim işlemi yarım saat sürmekte ve uzmanlarımız gerekli olan işlemlerin hepsini son derece dikkatli şekilde yapmaktadır. Cam değişiminde ise süre 1 ila 2 saat arasında değişim gösteriyor olup işlemler ise bu işlem için özel olarak hazırlanılan cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır.

 

Bizden Hizmet Almanızın Artıları Nelerdir?

Konu cep telefonları olduğu zaman birçok kullanıcı doğru isimler ile iletişime geçmenin önemini tam olarak bilmiyorlar. Gerçekte ise akıllı cep telefonlarının aksamları son derece hassas bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla işlemler esnasında ortaya çıkacak olan ufak bir hata bile beraberinde çok daha ciddi sorunları getirebilecektir. Biz de bu konunun önemini bilerek alanında deneyimli olan teknik ekibimiz ile yapmakta olduğumuz her bir işlemde gerekli adımların her birini dikkatle ediyoruz. Üstelik yapmış olacağımız ekran ve değişim işlemleri tarafımızda garantilidir. Dolayısıyla yaptığımız işlemler ya da kullandığımız parçalardan ötürü bir sorun ortaya çıktığı zaman bu sorun garantimiz kapsamında değerlendirilmektedir.

 

Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Alın

Gerçekleştirmiş olduğumuz Samsung A20e ekran değişimi fiyatı 400TL olup yaptığımız çalışmaların hiç birinde kalitemizden ödün vermemeyi hedefliyoruz.

Cihazınızın bize ulaşması sonrasında yapacağımız Samsung A20e cam değişimi ücreti ise 150TL ve işlemlerin gerçekleştirilmesi sonrasında cihazınız elden ya da kargo ile hızlıca teslim edilecektir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top