Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A30 2018 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A30 ekran ve cam değişimi konusunda yapılan çalışmalar her geçen gün önemli hale gelmeye başlamış durumda. Çalışmalar çok fazla olsa da pek çok kişi ekran ve cam arasındaki farkları tam olarak bilmiyor. Dolayısıyla hangi işlemin ne için yapılması gerektiğinin bilinmesi ve çalışmaların ona göre yapılması son derece önemli oluyor.

Samsung A30 2018’de Ekran ve Cam Değişimi Aşamalarımız Nelerdir?

Cam ve ekran değişim işlemleri yapılmadan önce bu iki parçanın farklı olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cihazınızda görüntü kayması, yatay dikey çizgiler ve hayalet görüntü meydana geldiğinde ekranın değiştirilmesi gerekmektedir. Ön kısımda kırılma ya da çatlama gibi bir durum ortaya çıktığı zaman ise cihazın ekranında değişim yapılmaktadır.

 

Cihazınızın bize ulaşmasından sonra ilk olarak ön incelemelerimizi yapıyoruz. Bu incelemelerimiz sırasında değişim hangi parça için yapılacağını belirleyerek sizinle iletişime geçiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz görüşmenin sonucunda onayınızı alarak işlemlere başlıyoruz. Ekran değişim işleminde teknik ekibimiz her bir aşamada profesyonel olarak çalışmalarını gerçekleştirerek eski ekranın telefon ile bağlantılarını söküyor ve yerine yenisini yarım saat içerisinde takıyoruz.

 

Cam değişim işlemi ise yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu işlem esnasında vakumlu özel cihazları kullandığımız için eski camın çıkartılarak yenisinin takılması esnasında altta bulunan ekran ve buradaki dokunmatik bölge ve görüntüyü yansıtan aksamda herhangi bir zarar ortaya çıkmamaktadır.

 

En İyi Cam ve Ekran Değişim Hizmeti Uygun Fiyatlara Sizlerle

Söz konusu Samsung A30 2018 ekran değişim fiyatı olduğu zaman pek çok kişi yanlış bilgilendirmelerden ötürü aradıkları sonuçları tam olarak elde edemiyorlar. Çünkü her zaman çok yüksek fiyat beraberinde kaliteyi getirmemektedir. Dolayısıyla bu aşamada olumsuz bir sonuçla karşılaşmamak ve en iyi hizmeti almak için yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Bünyemizde gerçekleştirilmekte olan ekran değişiminde orijinal ekran değişim fiyatı 500TL’dir.

 

Kırılma, çatlama gibi sorunlarda Samsung A30 2018 cam değişim ücreti 150TL olup yapılacak işlemler sonrasında ücretsiz olarak temperli ekran koruyucu takarak cihazınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top