Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A40 Ekran Fiyatları

Samsung A40 ekran ve cam değişimi işlemleri düşünülenin aksine aslında cihazınızdaki iki farklı paranın incelenerek hangisinde sorunun olduğunun belirlenmesi sonucunda yapılmaktadır. Çünkü düşünülenin aksine cam ve ekran aynı parçalar değildir. Dolayısıyla sorun yalnızca ekranda ya da camda ortaya çıkabilmektedir.

 

Teknik ekibimiz tarafından cihazınız üzerinde yapılacak ön incelemeler esnasında sorun net olarak belirlenerek çözüm de ona göre gerçekleştirilmektedir. Cihazınızda görüntü kaybı, dokunmatik sorunu, dikey yatay ekranda sorun ortaya çıktığı zaman ekran değişimi ile istenilen sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır. Cam bölgesinde çatlak ve kırık varsa özel vakumlu cihazları kullanarak herhangi bir sorun ortaya çıkmadan değişim işlemini yaparak teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Samsung A40 Ekran ve Cam Değişimi Hakkında Merak Edilenler

  1. Cihazınızı kendiniz bize getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Kargo ile gönderimde 3 gün içerisinde değişim işlemlerini yaparak cihazınızı ücretsiz olarak size ulaştırırız.
  2. Yapacağımız işlemler sonrasında telefonunuza format atılmadığı için bilgilerinizde silinme gibi bir durum söz konusu değildir.
  3. Ekran değişimi yarım saatte, cam değişimi ise 1 ila 2 saatte bünyemizdeki teknik ekip tarafından tamamlanmaktadır.
  4. Cihazınızın ekran performansında, dokunmatiğinde ve parlaklık konusunda herhangi bir sorunu ortaya çıkmaz.
  5. Cihazınız size ulaştıktan sonra herhangi bir sorunla tekrardan karşılaşmamanız adına cihazınıza ücretsiz olarak temperli kırılmaz cam koruyucu takmaktayız.
  6. Belirlediğimiz garanti süreci boyunca kullanıcı kaynaklı olmaması kaydıyla cihazınızda oluşabilecek sorunları ücretsiz şekilde gidermekteyiz.

 

Samsung A40 Ekran ve Cam Değişimi Esnasında Nelere Dikkat Etmekteyiz?

Yapmış olacağımız ekran ve cem değişimi işlemleri sonrasında direkt olarak cihazınızı size iletmiyoruz. Yapılan değişim işleminin sonrasında ise işlemlerin sonucunda cihazınızın performansının hangi düzeyde olduğunu belirlemek adına testlerimizi yapıyoruz. Son aşamada ise size elden ya da isteğinize göre ile kargo aracılığı ile teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Samsung A40 Ekran ve Cam Değişimi Fiyat Politikamız

Genel olarak telefonların ekranları ve camları ile alakalı fiyatlar çeşitli etkenlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Biz ise Samsung A40 ekran değişimi ücreti konusunda dengeyi doğru tutarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Ekran değişim ücreti 550TL’dir.

 

Var olan bu konu doğrultusunda ise ekran değişim ücretimizi x olarak Samsung A40 cam değişimi fiyatı ise 200TL olarak belirleyerek size sunuyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top