Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Arka Kapak Değişimi

Samsung arka kapak değişimi ile alakalı işlemler, başta düşme olmak üzere çizilme, ezilme, sert bir şekilde darbe alması, bataryanın şişmesi, cihazın arka kapağının üzerine baskı uygulanması gibi nedenlere bağlı olarak hasar görebilir. Arka kapakta kendini gösterecek olan bu deformasyon durumu cihazın görünümüne de ciddi anlamda zarar verecektir.

 

İnsanların pek çoğu Samsung cihazların arka kapak değişimlerinin oldukça kolay olacağı düşüncesine sahiptir. Ancak bu düşünce eski modeldeki cihazlar için geçerlidir. Çünkü o modellerde arka kapak ayrı şekilde bulunmaktadır. Dolayısıyla saniyeler içerisinde arka kapak çıkartılarak yerine yeni kapak takılabilmektedir. Ancak yeni akıllı cihazlarda arka kapak cihaza entegredir. Özellikle de son dönemlerde hazırlanılan ve kablosuz şarj desteği sunan akıllı cihazlarda arka kapak camdır. Böyle olunca da arka kapağın çizilmesi, çatlaması ya da eğilmesi gibi durumlarda kapak değişim işleminin profesyonel şekilde yaptırılması oldukça önemlidir.

 

Samsung Arka Kapak Değişim İşlemleri

Başarılı bir şekilde Samsung arka kapak değişimi yapılabilmesi adına cihazınızı bize kendiniz getirebilirsiniz. Bu durumda işlemler kısa bir zaman içerisinde yapılarak cihazınızın teslimi sağlanacaktır. Kargo ile arka kapak değişimi için cihazınızı göndermenizin sonrasında ise ertesi gün arka kapağı değiştirildikten sonra kargoya verilecektir.

 

Uzmanlarımıza ulaşacak olan cihazlarınız ilk aşamada arıza tespit çalışmaları için incelenecektir. Daha sonrasında bu alanda deneyimli ve gerekli eğitimi olan teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Arka kapağın dikkatli bir şekilde yerinden çıkartıldıktan sonra iç kısım temizlenir ve ardından da istemiş olduğunuz arka kapak dikkatli bir şekilde takılacaktır. Arka kapağın takılmasından sonra ise cihazın son kontrolünün yapılması ile işlemler tamamlanmış olacaktır.

 

Samsung Arka Kapak Değişimi Fiyatları

Günümüzde artık Samsung arka kapak değişimi fiyatları hakkında oldukça geniş bir yelpaze üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise artık cihazların modellerine bağlı olarak arka kapak ile alakalı değişimlerin ortaya çıkmasıdır. Siz de farklı nedenlerden ötürü cihazınızın arka kapağını değiştirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece cihazınızın arka kapağı istediğiniz görünüme kolaylıkla erişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top