Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy J5 Ekran Değişimi 300 TL

samsung j5 ekran fiyatı

Samsung Galaxy J5 Ekran Değişimi 300 TL

Samsung Galaxy J5 ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir. Ekran değişim işlemi sonrasında garanti kartınız doldurularak size teslim edilir. Değişen J5 ekranın 6 ay boyunca firmamız tarafından garantisi bulunmaktadır. Ekran değişimi işleminde LCD+ÖN CAM birlikte değişen bütün bir parça halindedir. Kullandığımız Samsung ekranları orjinaldir. Telefonunuzun fabrika çıkış durumundaki görüntü kalitesini vermektedir. Tamiri tamamlanan cihazınızı teslim alırken test edebilirsiniz herhangi bir sebep göstermeksizin beğenmeme durumunda iade edebilirsiniz.

Samsung J5 ekran değişimi işlemi yapılırken telefonunuza kayıtlı herhangi bir bilgi silinmez bu işlem anakarttan tamamen bağımsızdır. Ekran değişimi sonrasında yeni ekranınız fabrika standartlarında olacağından daha verimli ve daha parlak gözükebilir. Alanında uzman ekibimizde dilerseniz aklınıza takılan tüm arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy J5 Ekran Değişimi 300 TL
Galaxy J5 Ekran Değişimi 300 TL

Samsung j5 telefonumun ekranı kırıldı , şehir dışından nasıl gönderebilirim ?

En yakın Yurtiçi Kargo şubesine gidip kargonuzun alıcı kısmına 147 339 931 nolu kurumsal alıcı kodumuzu yazmanız yeterli olucaktır. Herhangi bir ücret ödemeden telefonunuz servisimize ulaşır ve sizi bilgilendiririz.

Haliyle artık telefonlarımız telefon özelliklerinin çok özetisinde bir dijital kamera yada tv gibi kullanım imkanlarına sahip. Hatta ismini sayamadığımız bir çok uygulama ile çok farklı özellikler eklemek de size kalıyor ve haliyle bir harddisk kadar bilgiyi sürekli cebimizde taşıyoruz. Önemli bilgilerinizin ve rehberinizin entegre değişim durumlarında silinmesi muhtemel fakat şarj entegresi değişiminde silinmemektedir. Konu işlemci değişimi olduğunda malasef silinmektedir.
Ve diğer arıza tiplerinden yazılım atılması haricindeki çözüm yollarında bilgileriniz genellikle silinmemektedir.

Galaxy J5 Ekran Değişimi 300 TL İletişim

Detaylı Bilgi için ;

Tel : 0216 353 71 58

Whatsapp: 0542 353 71 58

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top