Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi, uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemler arasında yer alır. Çünkü bu işlemin yapılması esnasında cihazda yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber cihazın kullanımı ile alakalı ciddi sorunlar ortaya çıkabilecektir. Siz de böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçerek aradığınız yanıtı en profesyonel şekilde bulmuş olursunuz.

 

Cihazınızın dokunmatik bölümünde performans düşüklüğü, hayalet ekran oluşumu ve görüntü kayması gibi durumlar söz konusu olduğu zaman Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi işlemi yapılarak cihazınız kullanılmaya devam edilebilecektir.

 

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi işlemi konusunda uzman teknisyenlerimiz, ilk aşamada cihazınızı ayrıntılı bir şekilde inceleyecektir. Yapılacak bu inceleme sonrasında ise sizinle iletişime geçerek cihazınızda ortaya çıkan sorun ve bu sorunun en iyi şekilde giderilebilmesi adına nelerin yapılması gerektiği ile alakalı ayrıntılı bilgilendirme işlemini yapıyoruz.

 

Hangi ekranın kullanılmak istendiğine karar vermeniz ile beraber ise sıra ekran değişimi işlemine başlanacaktır. Cihazınızın ekranı yaklaşık olarak yarım saat içerisinde tamamlanan bir işlemdir. Bu esnada profesyonel ekipmanları ve tamir gereçlerini kullanarak cihazınızın arızalı olan ekranını yerinden çıkartıyoruz. Daha sonrasında ise bu alan özel solüsyon ile temizlenerek yerine yenisini takıyoruz. Ekranın değişmesi ile alakalı işlemlerin sona ermesi ile beraber ise cihazınız tarafımızca özel bir teste tabi tutularak son kontrolleri yapılıyor ve size teslim işlemi gerçekleştirilmiş oluyor.

 

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişiminde Fiyatlar

Cihazınızda ortaya çıkan ekran sorununun ardından yapacağınız Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücretleri araştırmalarında da görebileceğiniz gibi fiyatlar farklı nedenlere göre değişebilmektedir. Bu durumun temel nedeni ise kullanılacak ekranın özellikleridir. Teknik ekibimizin orijinal Samsung ekran değişim ücreti 850TL dir. Orijinal ya da muadil olması fark etmez, tarafımızca yapılan ekran değişim işlemleri, cihazınızın en iyi performansı ortaya koyması adına yapılmaktadır. Bu sayede cihazınız size teslim edildiğinde ekranı arzu ettiğiniz gibi kaliteli şekilde kullanılmaya devam edilecektir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top