Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Samsung Galaxy S7 ekran değişimi ile alakalı işlemler, akılı cihazların kullanımlarının her geçen gün artış göstermesiyle beraber çok daha önemli bir hale gelmiştir. Ortaya çıkan bu durumun en büyük nedeni ise artık akıllı cihazların büyük küçük demeden çok fazla kişi bu tarzdaki cihazları kullanmaya başladı. Bu cihazların ön kısımlarının darbe alması ya da düşme durumu oluşması sonucunda ise ekran kısmında sorunlar kendini göstermeye başlar.

 

Başta dokunmatik ekranın çalışmaması olmak üzere hayalet görüntü oluşması, görüntülerde kayma ve piksel ölmesi gibi durumların ortaya çıkması ile beraber cihazın kullanımı ile alakalı ciddi sorunlar ortaya çıkar. Teknik ekibimiz ise gerçekleştirmekte olduğu Samsung Galaxy S7 ekran değişimi çalışmaları ile beraber cihazın tekrardan eski performansı ile kullanılmasına imkan tanımaktadır.

 

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

En iyi ve kusursuz bir şekilde cihazınızın ekran değişimini yapmak adına öncelikli olarak cihazınız ekibimiz tarafından ayrıntılı olarak ön incelemeye alınacaktır. Sonrasında ise sizinle iletişime geçilerek hangi ekranın kullanılması istendiğine dair net bilgiler alınır. Bunun ardından ise sıra eski ekranın cihazdan çıkartılmasına gelecektir. Deneyimli ekibimiz eski olan ekranı bağlantılarından dikkatlice çıkarttıktan sonra bulunulan alanı temizleyerek yerine yenisini takacaklardır. Ekranın takılmasının ardından son kontroller yapılarak işlemler tamamlanacaktır.

 

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi Ücretlerimiz

Yapmakta olduğumuz çalışmalar dahilinde Samsung Galaxy S7 ekran değişimi ücretleri orijinal ekranlar için 750TL. Cihazınızı bize kendiniz ulaştırabileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de gönderimini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınızın tamirinin gerçekleştirilmesi sonrasında eğer isterseniz kargo ile tamamen ücretsiz bir şekilde cihazınızı size ulaştırıyoruz.

 

Samsung marka cihazınızın ekran kısmında ortaya çıkan sorunların en iyi şekilde giderilmesini istiyor ancak bu aşamada en iyi isimlerle nasıl iletişime geçebileceğinizi bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece son derece hızlı ve profesyonel bir şekilde cihazınızın ekranı değiştirilerek eski performansı ile kullanılması sağlanacaktır. Üstelik işlemler sırasında cihazınız hiçbir şekilde fiziki anlamda bir zarar görmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top