Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung kulaklık soketi değişimi, oldukça fazla tercih edilen bu modeldeki cihazların kullanıcılarının en sık incelemesini yaptığı konular arasında yer almaktadır. Sahip olduğu yüksek teknolojik özellikleri sayesinde Samsung, her daim en fazla satın alınan akıllı cihazlar arasında kendine yer buluyor.

 

Oldukça şık tasarımlara sahip olan bu cihazlar, temelde uzun süreler boyunca yüksek performans ile kullanılabilmeleri adına özel olarak tasarlanmıştır. Ancak farklı nedenlerden dolayı kulaklık bölgesinde sorunların ortaya çıktığını görmek mümkün olmaktadır.

 

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi Neden Gereklidir?

Kulaklık soketinde değişimin meydana gelmesi adına ilk olarak aklınıza gelebilecek olan soketin soket bölgesinin darbe alması gelmektedir. Çünkü bu durumda soket zarar görecek ve ses gönderimi sorunları ortay çıkacaktır. Aynı zamanda son derece sert bir şekilde kulaklığın çekilmesi de sokette arızalara neden olacaktır.

 

Bunlarla beraber cihazın yüksek bir yerden düşmesi ya da sert bir zemine çarpması, bölgenin oksitlenmesi, yabancı cisimlerin bölgeye girmesi ve cihaza su girmesi de yine kulaklık soketinin değiştirilmesine neden olan etkenledir.

 

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi İşlemleri

Samsung cihazlar incelendiği zaman da görülebileceği üzere kulaklık soketi şarj soketi ile beraber işlemler gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni ise Samsung akıllı cihazlarda şarj girişi, mikrofon ve kulaklık soketi entegre olarak bağlıdır. Yani Samsung kulaklık soketi değişimi işlemini kendiniz yapmak istediğinizde ya da alanında uzman olmayan kişilere cihazınızı emanet ettiğinizde yapılacak olan en ufak bir yanlış adım cihazın diğer bölgelerine zarar verebilecektir.

 

Cihazınızdaki kulaklık soketinin değişimi konusunda bu alanda deneyimli uzmanlarımız gerekli işlemleri büyük bir dikkatle yapmaktadır. Cihazın ilgili bölgesinin açılmasından sonra arızalı olan parça çıkartılarak yerine yenisi takılacak ve cihaz test edildikten sonra teslimi gerçekleştirilecektir.

 

Samsung Kulaklık Soketi Değişim Fiyatları

Genel itibari ile Samsung, oldukça farklı modellerdeki cihazları ile kullanıcılarına en iyisini sunmayı hedefleyen bir marka. Dolayısıyla Samsung kulaklık soketi değişimi fiyatları için araştırma yaparken öncelikli olarak teknik ekibimize cihazınızın modelini belirtmeniz önemlidir. Böylece kulaklık soketi değişimi için doğru fiyatı alanında uzman kişilerden almış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top