Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung S7 Edge Ekran Değişimi

Samsung S7 Edge Ekran Değişimi

S7 Edge Ekran değişimi cihazlarınızın ekran kırıklarının kullanıma engel olduğu durumlarda söz konusu olmaktadır. Telefon ekranının da görüntü kaybı olması, dokunmatik kaybı olması, tamamında renk bozulması veya bir kısmında renk bozulması durumunda ekran değişmesi gerekir. Darbe kaynaklı ekranın bir kısmının maviye veya mora dönmesi renk akması zaman içerisinde komple ekran görüntüsünü engellemektedir.

S7 Edge ekran teknolojisinin AMOLED olması sebebi ile oluşabilecek zarar bazen fiziksel olarak görülmeyebilir. İç ekran da direk bakınca görünmeyecek yandan bakıldığında görülebilecek çatlaklar görüntünün gelmesine engel olacak ve ekran değişimini gerektirecektir.

S7 Ekran Değişimi Oluşabilecek sorunlar

Telefonlarınızın darbe alması haricinde oluşabilecek arızalar;

  • Sıvı teması ekranda su lekeleri oluşması da ekran değişimi gerektiren sebeplerdendir. Özellikle sıvı teması cihazınızda her an her türlü arıza oluşmasına neden olabilir
  • Amoled yanıkları telefonlarınızın ekran ışıklarının yüksek olduğu ve aşırı ısıya maruz kalması durumunda beyaz ekranda görünen klavye tuşları, uygulama lekeleri, arka plan lekeleri ekranın kullanımını etkilemese de görüntü açısından sizi rahatsız etmekte ise ekran değişimi gerekecektir

Telefon ekranlarınızın değişimi en fazla 30 dk – 45 dk aralığında sürmektedir. Cihazınızı servisimize teslim ettiğinizde siz çayınızı veya yemeğinizi yiyene kadar telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Orijinal ekran ile değişecek olan telefonlarınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edeceksiniz.

Yetkili Servilerden daha uzuca ve çok daha hızlı bir şekil sağladığımız S7 edge ekran değişimi esnasında yazılım veya format atılmayacağı için verilerinizde korunmuş olacak ve veri güvenliğiniz sağlanacaktır.

147339934 anlaşma numarası ile tefonunuzu Türkiye’nin her yerindeki Yurtiçi Kargo şubelerinize bırakabilirsiniz. Kurumsal anlaşama numaramız ile bırakacağınız telefonlarınız servis adresimize adres yazamaya gerek kalmadan ulaşacaktır. Telefonlarınızı teslim ettiğiniz anda B2B sistemimize düşecek ve gerek takipler bizler tarafından sağlanacaktır.


cep telefonu tamire göndermek

Samsung S7 Edge Ekran Değişimi İletişim

Yurtiçi Kargo Kurumsal Anlaşma Kodu : 147 339 931 bu kodu alıcı kısmına yazdığınızda ücretsiz olarak telefonunuzu gönderip, ekran değişimi, şarj arızası , açılmıyor, kulaklık sesi arızası gibi tüm arızaların tamirini yaptırmanız mümkün olacaktır. Servimize ulaşan cihazının durumu hakkında her an bilgi alabilirsiniz. Tamir işlemi biten telefonlar için müşteri temsilcimiz size ulaşıp detaylı bilgi vermektedir. Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top