Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Samsung Ön Cam Değişimi

Samsung akıllı telefonlarında bir çok modelinin ön camını değiştirebiliyoruz.

Samsung Telefonlarda Cam Değişimi

Samsung telefonunuz düştüğünde darbe aldığında ekran kırıldığında yada çatladığında ilk önce samsung ekran değişimi yerine Samsung cam değişimi işlemi yaparak çözülüp çözülmeyeceğine bakılmalıdır.

Çünkü Samsung cam değişimi çok daha ekonomik bir işlemdir.Samsung telefonlarda ekran değişimi ise modele göre değişiklik göstermekle birlikte farklı fiyatlar çıkmaktadır.Samsung telefonunuzun ön camının değişebilmesi ekranda hiçbir problem olmaması gerekmektedir yani telefonunuzun dokunmatiği(tuşları) basıyor olmalıdır ekran üzerindeki camda çatlak kırık olmasına rağmen bu fonksiyon çalışıyor ve telefonunuzu kullanmaya devam edebiliyorsanız işte bu durumda yüksek ücretler ödeyip ekran değiştirmeye gerek yoktur sadece cam değişimi yeterli olacaktır bu konuyla ilgili bize Whatsapp üzerinden yada sabit telefonlarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz .İstanbul dışından ücretsiz kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Samsung Hangi Modellerde Ön Cam Değişimi Yapılır ?

Samsung Galaxy serisi telefonların ve eski modellerin bir çoğunda ekran yerine cam değişim işlemi yapılabilmektedir.Fakat kıvrımlı olan modellerin bir çoğunda ön cam değişimi yapılamamaktadır bunlara istisna olarak Samsung S7 telefonun ön cam değişimi yapılabilmektedir.

Samsung Ön Cam Değişimi Neden Daha Ekonomik ?

Telefonunuzun ön camı değişirken kendi orijinal ekranı kullanılır ve bu ekran üzerinde çatlamış kırılmış olan ön camınız yenisi ile değiştirilir LCD panel değişmeyeceğinden sadece LCD üzerindeki cam değişeceğinden fiyatı ekran değişimine göre %150 daha ucuzdur.

Orijinal Olucakmı ?

Telefonunuzun orijinal ekranı kullanılacaktır ve sadece ön cam paneli değişeceğinden herhangi bir orjinallik farkı olmayacaktır.

Garantisi Varmı ?

Yapılan ön cam değişimi sonrası ön cam hava kabarcığı ve toz alma gibi durumlara karşı 6 ay garantilidir.Fakat dokunmatik arızası bu kapsama dahil değildir.Çünkü dokunmatiğiniz LCD ekran ile alakalıdır ve sadece darbe ,sıkışma gibi durumlarda oluşmaktadır.

YOL TARİFİ ve ULAŞIM

Servisimiz İstanbul Kartal merkez çarşıda yer almaktadır.Hamam Sokak’ta İşler Kitabevi’nin hemen yanındayız

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58
Back to top