Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Xiaomi Arka Kapak Değişimi

Xiaomi arka kapak değişimi oldukça kolay bir şekilde yapılabilecek gibi görülse de aslında ciddi anlamda dikkat isteyen bir işlemdir. Çünkü akıllı cihaz dünyasında hızlı bir şekilde yükselmeye başlayan marka, kullanıcılarına en iyisini sunmak adına farklı modellerdeki cihazların üretimine devam ediyor. Böyle olunca da kullanıcılar kendi isteklerini net olarak yerine getireceğini düşünecekleri modeldeki cihazları satın alarak bunları kullanıyor.

 

Akıllı cihazların arka kapakları normalde oldukça sağlam bir yapıda olmaktadır. Lakin kişinin bilmeyerek yaptığı hareketler ya da dış etkenlerden dolayı cihazların arka kapaklarında ciddi anlamda deformeler meydana gelebilmektedir. Kullanıcıların bir kısmı bu durum sonucunda cihazın arka kapağını kendi kendilerine değiştirebileceklerini düşünebiliyorlar. Gerçekte ise son dönemlerde hazırlanmakta olan akıllı cihazlarda arka kapak cihaza entegre. Bundan dolayı da Xiaomi arka kapak değişimi konusunda çok daha fazla özenli olunması gerekmektedir.

 

Xiaomi Arka Kapak Değişiminde Merak Edilenler

 

  • Yapılacak arka kapak değişim işlemi öncesinde cihazınızı kargo ile bulunduğumuz yere gönderebileceğiniz gibi eğer isterseniz kendiniz de getirebilirsiniz.
  • Kendiniz getirdiği zaman oldukça kısa bir süre içerisinde arka kapak değişimi yapılarak size teslimi sağlanacaktır. Kargo ile gönderimde ise kargonun teknisyenlerimize ulaşmasından sonraki gün kargoya cihazınız verilecektir.
  • Kargo ile gönderiminizde cihazın size gönderimi tarafımızca tamamen ücretsiz şekilde olacaktır.
  • Arka kapak değişimi sırasında cihaza fiziki olarak hiçbir şekilde zarar verilmemesi adına işlemler özel ekipmanlar ile yapılmaktadır.
  • İşlemler yapılırken cihazın içerisindeki bilgilerin silinmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.
  • Uzmanlarımız arka kapak değişimi için sizin isteklerinize göre çalışmalar yapmakta ve işlem sonrasında cihazınız teste tabi tutulduktan sonra teslim edilmektedir.

 

Xiaomi Arka Kapak Değişimi Fiyatları

İnsanların Xiaomi arka kapak değişimi fiyatları hakkında araştırma yaparken önceliklerini cihazlarının modellerine vermesi önemlidir. Çünkü arka kapağın yapısı ve modeline bağlı olarak fiyatta farklılıkların ortaya çıkması mümkündür. Bizimle iletişime geçmeniz durumda hem sizlere en iyi şekilde hizmet verecek hem de bu konuda aklınızda oluşabilecek soruların her birini profesyonel olarak cevaplayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top