Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi kasa değişimi, günümüzde artık insanların hayatlarında çok daha öne çıkmaya başlayan teknolojik cihazlar için oldukça önemli olan işlemlerden bir tanesi. Akıllı cihaz kullanan insanların büyük bir kısmı için cihazın kasa kısmı son derece önemlidir. Bu bölgenin kötü bir görüntüye sahip olması demek, eski bir halde kullanılması anlamına gelebiliyor. Birçok kullanıcı da şimdilerde böylesi sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına cihazının kasa bölgesini değiştirmek istiyorlar.

 

İsteğe Göre Xiaomi Kasa Değişimi

Daha önceki dönemlerde Xiaomi kasa değişimi söz konusu olduğu pek çok kullanıcı bu işlemin mümkün olamayacağı düşüncesine sahip oluyorlardı. Bundan dolayı da kasa değişim işlemini kendi kendileri yapıyorlardı. Fakat kasa değişim işlemini bu konuda tam olarak bilgi sahibi olmayan kişilerin yapması ile beraber ortaya oldukça kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Çünkü akıllı cihazın kasasının yenilenmesi esnasında doğru parçaların sökülmemesi halinde cihaz hem fiziki hem de performans anlamında son derece ciddi şekilde zarar görmeye başlayacaktır.

 

Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmadan kısa sürede akıllı cihazın kasa değişim işlemini yaptırmak isteyen kullanıcılar, bu alanda oldukça etkileyici çalışmaları yapmakta olan teknik ekibimiz ile iletişime geçebileceklerdir. Hangi model olursa olsun fark etmez, Xiaomi markalı cihazınız tamamen yeni bir görünüme rahatlıkla ulaşabilecektir.

 

Xiaomi Kasa Değişiminde Fiyatlar

İnsanların Xiaomi kasa değişimi fiyatları ile alakalı yapacakları incelemeler sonucunda da görebilecekleri üzere fiyatlar modele bağlı olarak değişmektedir. Yani bir modelde fiyat başka iken diğer modelde kasa değişimi fiyatı farklı olacaktır.

 

Bu aşamada doğru fiyatları almak adına bizimle iletişime geçerken mutlaka kasa değişimi yapılacak olan cihazınızın modeli ile alakalı net bilgileri tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

 

Gerçekleştirmiş olacağımız görüşmeler sonrasında cihazınızı bize kendiniz getirirseniz, oldukça kısa bir zaman zarfı içerisinde kasa değişimi yapılarak cihazınız size teslim edilir. Kargo ile cihazınızı göndermeniz durumunda ise kargonun bize ulaşması ile beraber cihazınızın kasası dikkatlice değiştirilecek ve daha sonrasında da bir sonraki gün kargoya verilecektir. Kargo tarafımızca karşılanacak olup kasa değişim işlemimiz garantili olarak yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top