Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Xiaomi Kulaklık Soketi Değişimi

Xiaomi kulaklık soketi değişimi, kullanıcıların kendi kendilerine yapabileceklerini düşündükleri ancak bu durum sonucunda cihazlarına tahmin ettiklerinden daha fazla zarar verebilecekleri bir durumdur.

Akıllı cihazlar ile alakalı yapmakta oldukları çalışmalar ile her geçen gün adını çok daha etkili şekilde duyurmayı başaran Xiaomi, temel olarak yalnızca tasarım konusuna dikkat etmiyorlar. Bununla beraber cihazın uzun süreler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi adına da gerekli her bir detayın üzerinde özenle duruyorlar. Ancak kulaklık bölgesi farklı etkenlerden dolayı zarar görerek yüksek performansta kullanılamayabiliyor. Böylesi durumlarda ise kullanıcıların yapmaları gereken en doğru şey hiç vakit kaybetmeden uzmanlarımız ile iletişime geçmek olmalıdır.

Xiaomi Kulaklık Soketi Nasıl Değiştirilir?

En iyi şekilde Xiaomi kulaklık soketi değişimi yapılabilmesi adına uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz halinde ilk aşamada cihazınızda ayrıntılı bir inceleme yapılacaktır. Daha sonrasında da yapılacak olan incelemeler sizinle paylaşılacak ve hangi işlemlerin gerçekleştirileceği ile alakalı bilgiler sizlere sunulacaktır. Sizlerden işlemler ile alakalı onay alınması ile beraber ise kulaklık soketi değişimi yapılmaya başlanacaktır.

 

Cihazınızı bize kendiniz ulaştırabileceğiniz gibi isterseniz kargo ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz. İşlemler esnasında cihazınızda fiziki ya da performans anlamında herhangi bir değişim meydana gelmeyeceği için aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmasına gerek olmayacaktır. Cihazınız kulaklık soketinin çıkartılması adına özel ekipmanlar kullanılacak ve eski soket çıkartıldıktan sonra bölge temizlenerek yerine yeni soket takılacaktır. Kulaklık soketinin takılmasının hemen ardından ise cihaz teslim öncesinde teste tabi tutulacaktır.

 

Xiaomi Kulaklık Soketi Değişiminde Fiyatlar

Yapmış olduğumuz kulaklık soketi değişimi tarafımızca garantili bir işlemdir. Dolayısıyla sizlere ulaştıracağımız garanti kartı ile cihazınızda herhangi bir sorun olması durumunda ücretsiz olarak gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır.

 

Cihazınız ile alakalı Xiaomi kulaklık soketi değişimi fiyatları araştırmalarınızda önemli olan detay cihazınızın modelidir. Dolayısıyla bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi almak istediğinizde modeli belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylece yalnızca en uygun fiyatı almış olmayacaksınız, bununla beraber yapılacak kulaklık soketi değişimi işlemleri konusunda da istemiş olduğunuz bilgilerin tamamı uzmanlarımızca sizlere sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top