Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Teknik Servis

İstanbul Cep Telefonu Tamir Servisi

cep-telefonu-tamir-servisi

Cep telefonların ekranı her zaman kırılma riskiyle karşı karşıyadır yada her an bozulma ihtimali vardır çünkü düşme ihtimali sürekli elimizde olan bir telefon için oldukça yüksektir. Cep telefonunuzu tamir ettirirken onarım yapan firmanın belirli yetkinlikte olması önemlidir.Cep telefonunuz bozulduğunda hızlı bir şekilde cep telefonu tamiri yapıcak tecrübeli bir firma arıyorsanız 3E Teknik Servis size hızlı ve profesyonel tamir hizmeti sunmaktadır.

Cep telefonu ve tablet tamiri yapan servisimiz en pratik yöntemler ve yaptığı teknik servis yatırımları ile en hızlı şekilde telefonunuzu tamir ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.Servisimizde cep telefonunuzun markası modeli ne olursa olsun tamir öncesi ücretsiz arıza tespit hizmeti sunulmakta onayınıza istinaden onarım işlemine başlanmaktadır.

3E Teknik Servis özel bir cep telefonu tamir servisi olduğu için garantili telefonlarınızın tamiri yapıldığında telefonunuz garanti kapsamı dışında kalabilmektedir.

Telefonuzun ses sorunları, şarj almama, açılmama, reset atma, orta tuş ve yan tuşların çalışmaması, kırık şarj soketi, ışık sensörü, titreşim sorunu, sim okumama ,wi-fi bağlanmama, parmak izi okumama, donma, ekran kırılması, ön cam kırılması gibi bir çok kısmında oluşacak arızaların tespitini yaptıktan sonra size verilen fiyat bilgisi onayı alındığında en hızlı tamir hizmetini sunmak için onarıma başlamaktadır.

Servisimizden İstanbul sınırları içinde cep telefonu tamir hizmeti almak istiyorsanız, Kartal’da bulunan merkezimize gelerek en hızlı şekilde akıllı telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.Gelmeden ön ce bizi arayarak servis randevusu aldığınızda tamir süreniz çok daha kısalacaktır.Telefonuzu tamir ettirmek için servisimize gelme ihtimaliniz yada zamanınız yoksa kurye hizmetimizle bozuk cep telefonunuzu kapınızdan alıp onarımı bittiğinde size geri gönderiyor ve cep telefonunuzu aynı gün tamir ederek gün içinde telefonunuzu tekrar kullanmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Dışından Cep Telefonu Tamir Ettirmek İçin

Kurumsal anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi Kargo firmasıyla ücretsiz olarak size en yakın şubeden gönderim sağlayabilirsiniz.

Kurumsal anlaşma no : 147 339 934 bu kargo numarasını kargo poşetinizin alıcı kısmına yazıp yetkiliye teslim ettiğinizde alıcı bilgileri olan 3E Teknik Servis Hizmetleri otomatik olarak çıkacaktır.

Cep telefonunuzu tamir ettirmek için servisimize gönderirken bulabilirseniz patpatlı yada balonlu poşete sarmanız daha sağlıklı olcaktır yada karton kutu içine muhafazalar yaparak da gönderim sağlayabilirsiniz.

Kargo poşetinin içine kesinlikle ücret,sim kart vb.. koymanız.Ve kargo teslim dekontunu alınız.

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

  • Telefonunuzu kargoya verdiğinizde ortalama 1-2 gün içerisinde bize ulaşmaktadır.
  • Telefonunuzun servis kaydı yapılır ve arıza tespiti incelenir ,daha sonrasında sizi ararız ve onayınıza istinaden tamire başlarız.
  • Cep telefonunuzun tamir işlemi bittiğinde ilgili müşteri temsilcimiz sizi arayarak onarımın bittiğini bildirir ve sms yada WhatsApp üzerinden hesap numaramızı göndeririz ödemenize istinaden telefonunuz kargoya verilir ve size kargo takip kodu iletilir.(ödemenizi online bankacılık,yada atm ler vasıtası ile yapabilirsiniz)

Yaptığınız İşlemlerin Garantisi Varmıdır ?

  • Tamir edilen telefonunuzun değişen yedek parçası 6 ay boyunca kullanıcı hataları dışında garantilidir.
  • Sıvı temsı,ekran kırılması, çatlaması ,görüntü kaybolması , pixel kaybı ,ekranın bir kısmının gözükmemesi gibi arızalar kullanıcı yada darbe kaynaklı olduğu için garanti kapsamına girmemektedir.

 

Back to top