Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

iPhone Ekran Değişimi

iphone-ekran-degisimi

iPhone Ekran Değişimi

Görüntü ve kullanım açısından iphone cep telefonlarının en önemli ve en hassas yeri ekranlarıdır. Genellikle düşürme, çarpma ve sıvı teması sonucu iphone ekranlarınız kırılabilir ya da telefonunuz kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda iphone ekran değişim işlemi gerçekleştirilmelidir.

İphone ekran değişimi mutlaka profesyonel kişiler tarafından ve uygun ekipmanla yapılmalıdır. 3E Teknik Servis olarak alnında uzman ekibimizle profesyonel olarak iphone ekran değişim işlemi yapmaktayız. Tüm iphone modelleri için ekran değişim işlemi yapılmakta olup, takılan ekran 6 ay (180 gün) tarafımızca garantilidir. İşlem süresi telefon modelinize göre değişiklik göstermekte olup ortalama 1-2 saat arasında tamamlanmaktadır.

Ekran değişim işlemi yapılan telefonunuzdaki bilgiler asla silinmez. Parmak okuyucusu, sensör ve ekran hassasiyetinde  herhangi bir değişim yaşanmaz.

Cihazınızı dilerseniz teknik servisimizden, aşağıdaki telefon numaralarından randevu alarak getirebilir ya da Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak adresimize gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız işlemi tamamlandıktan sonra yine Yurtiçi kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.

iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi İletişim

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top