Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi ile alakalı işlemler çoğu zaman cam değişimi ile karıştırılan işlemler olarak da biliniyor. Aslında birbirinden tamamen farklı olan bu iki parça, birçok insanın aynı olarak düşündüğü dolayısıyla yapılacak işlemler konusunda da farklılıkların olmadığını düşündükleri parçalar. Gerçekte ise ekran cihazın alt kısmında yer alır ve dokunmatik bölgenin yer aldığı parçadır. Yani cihazın ciddi bir darbe ile karşı karşıya kalması ya da sıvı temasının olması durumunda bu bölgede sorunlar baş gösterir.

İlk zamanlar kullanıcı var olan bu sorunların çok fazla olmayacağını düşünerek kullanmaya devam ederler. Fakat her geçen gün kullanım ile alakalı performans sorunları kendini gösterir hale gelir. Bu durumda da kullanıcılar ekran değişimi konusunda araştırmalar yapmaya başlarlar. Akıllı cihazlarda ekran değişimi konusunda deneyimli olan teknik ekibimiz, herhangi bir sorun ortaya çıkmadan gerekli olan çalışmaların yapılmasını sağlamaktadır.

 

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Farklı nedenlerden dolayı Xiaomi ekran değişimi işlemine ihtiyacı olan cihazınızı bulunduğumuz yere getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de gönderimini sağlayabilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra ilk aşamada ön incelemeler yapılacaktır. Bu incelemeler esnasında cihazın durumu ve yapılacak işlemler ile alakalı gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Görüşmeler esnasında hangi ekranın seçilmesi istendiğine de karar verebilirsiniz. Orijinal olarak ekranların yanı sıra eğer isterseniz A kalite muadil ekranlar arasından da seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Ekranın seçilmesinden sonra cihazınızı uzmanlarımız dikkatlice açmakta ve eski ekranı bulunduğu yerden çevresindeki aksama zarar vermeden çıkartacaktır. Ekranın olduğu yerin temizlenmesinden sonra ise yeni ekran dikkatlice takılacaktır. Cihazınızın kapatılmasından sonra ise gerekli kontroller yapılacaktır. Böylece herhangi bir sorun olmadan cihazınızın size teslimi sağlanacaktır.

 

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Profesyonel olarak yapılacak işlemler için Xiaomi ekran değişimi fiyatları için bizlere ulaşınız. İşlemlerin yapılmasından sonra sizlere verilecek olan garanti kartı ile beraber işlem sonucunda olumsuz bir durumun ortaya çıkması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece kendini gösteren sorun tarafımızca ücretsiz olarak giderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top