Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Teknik Servis

Samsung A8 Arka Kamera Camı Değişimi 49TL

arka kamera camı

Samsung A8 telefonunuzun arka kamera camı kırıldığında kamera netlemesi sorunu yaşayabilirsiniz ve daha da önemlisi kırılan arka kamera camınız değişim yapılmazsa telefonunuzun üzerindeki kameranın da bozulmasına sebep olur.Fiyatı sadece 49 olan kırık arka kamera camınız değişim yapılmazsa neredeyse 4 kat daha yüksek olan A8 kameranız bozulabilir ve değişim yapılması gerekebilir bu tarz durumlarda kırık camlı şekilde telefonunuzu kesinlikle kullanmamanızı öneriyoruz.

A8 Arka Kamera Camı Değişimi Yapılırken Cihaz Sökülürmü ?

Telefonunuzun kırılmış kamera camı değişirken kesinlikle komple sökülmemektedir.Sadece kırık kameranızın üstündeki cam endüstriyel sistemlerimiz ile profesyonel bir şekilde sökülmekte ve yine aynı makinalar ile montaj işlemi tamamlanmaktadır.Bu işlemin ortalama süresi 30 dk.dır.

Samsung galaxy A8 Arka Kamera Camı Fiyatı : 49 TL’dir.

“Bilgi : Telefonunuzun arka kamera camı kırıksa netleme , odaklama yapmayabilir.”

Telefonunuzu darbe ve sıkışmalardan koruyarak kamera camınızın,ekranınızın ve diğer cep telefonu fpnksiyonlarının bozulmasını engelliyebilirsiniz özellikle Samsung cihazlarda çokça yaşanan kamera camı kırılma olayı özellikle yeni modellerde ince bir kasa yapısı olduğundan daha kolay bir şekilde ortaya çıkmaktadır.3E Teknik servis  sadece A8 kamera camını değiştirmekle kalmayıp tüm Samsung modellerinde arka kamera camının orijinal bir şekilde değişimini yapmaktadır.Modele göre değişen fiyatlar için bize Whatsapp üzerinden yada iletişim numaramızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Servisimizde her marka model cep telefonu tamir işlemi garantili bir şekilde yapılmaktadır.
3E Teknik servis her marka model cep telefonu onarımı yapan profesyonel bir servistir 15 yılı aşkın tecrübesiyle bu alanda profesyonel ve hızlı hizmet sunmaktadır.Firmamızın harita detayları ve yol tarifi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Dışından Cep Telefonu Tamiri İçin Cihaz Gönderebilrisiniz

Yapmanız gereken şey size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek kurumsal anlaşma kodumuz olan 147339934 nolu kodumuzu kargo poşetinizin alıcı adresi kısmına yazmanız yeterlidir.Kargonuzu bize gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemessiniz.

  • Lütfen kargo poşeti içine aşağıdaki ürün ve bilgileri koymadan gönderim yapmanızı rica ederiz.
  • ücret vb..
  • Telefon şifresi
  • Simkart

3E Teknik Servis İletişim Bilgileri ve Yol Tarifi 

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58    WhatsApp : 0542 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

Kadıköy’den Gelmek İçin ;

  • Kartal metro istasyonunda inip , Kartal merkeze giden(sahil yönü) minübüs yada otobüslere binebilirsiniz.
  • Merkeze(çarşıya) gelince Hamam Sok.(Akbank’ın) yanından giriş yapılıyor. Yapı Kredi’nin hemen çaprazında yer almaktadır.
  • Şahsi araçla gelmek isterseniz aracınızı Kartal çarşıda yer alan bir otoparka bırakarak 150m yürüyüş mesafesinde yukarıdaki tarifden gelebilirsiniz

Detaylı Harita

Back to top