Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Teknik Servis

Samsung Arka Kapak Değişimi

samsung-arka-kapak değişimi

Samsung Arka Kapak Değişimi

Samsung telefonunuzun arka kapak kısmı kolay kırılabilir , plastik bir yapıdadır en küçük darbe ve düşmede malasef birçok Samsung Galaxy modelinde arka kapak kırılıyor ve tak çıkar yapıda olmayan bu pil kapaklarının değişimi için teknik servis müdahalesi gerekiyor.

3E Teknik Servis telefonunuzun arka kapak değişimi konusunda hemen hemen tüm Samsung modellerinin orijinal arka kapak değişimi işlemini yapmaktadır.Pil kapağı olarakda adlandırılan bu kısmın değişimi kırılma durumlarında mecburen yapılmaktadır,oluşan görüntü kullanıcıların hoşuna gitmediği gibi elde takılma vb… durumlar ortaya çıkarmaktadır.

Oldukça hassas bir işlem olan Samsung pil kapağı değişimi profesyonel bir şekilde yapılmalıdır aksi taktirde kasa üzerinde kalıcı izler oluşmasına sebep olmaktadır 3E Teknik Servis tamamen endüstriyel makinalar ile alanında eğitimli uzman personeliyle cep telefonunuzun tamir işlemlerini yapmaktadır.Onarımı tamamlanan telefonlarınız kasa yada kapak değişimi işlemi yapıldığında ilk günkü haline yakın bir görüntü sağlamaktadır.

Hangi Model Samsunglarda Arka Kapak (pil kapağı değişimi) Yapılıyor

Samsung’un birçok modelinde arka kapak değişimi yapılmaktadır özellikler arka pil kapağı tak çıkar olmayan modellerde çok kolay kırılma yaşanmaktadır.Bu modeller genellikle A serisi (A3 ,A5 ,A7,A8) serilerinde 2016 ve 2017 versiyonlarında sıkça görülmektedir.Arka kapağınız kırıksa fiyat almak için bize Whatsapp üzerinden yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz modele göre pil kapağı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Samsung Pil Kapağı Orjinalmi ?

Samsung pil kapağı (arka kapak) değişimi orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.3E teknik servis cep telefonunuzu tamir ederken tedariği mümkün olmayan durumlar haricinde her zaman orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Not: Çok hassas yapıda olan bu modellerin arka kapaklarını kırılmadan korumak adına kılıf ile kullanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

3E Teknik servis her marka model cep telefonu tamiri yapan bir servistir 15 yılı aşkın tecrübesiyle bu alanda profesyonel ve hızlı hizmet sunmaktadır.Firmamızın harita detayları ve yol tarifi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Dışından Cep Telefonu Tamiri İçin Cihaz Gönderebilrisiniz

Yapmanız gereken şey size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek kurumsal anlaşma kodumuz olan 147339934 nolu kodumuzu kargo poşetinizin alıcı adresi kısmına yazmanız yeterlidir.Kargonuzu bize gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemessiniz.

  • Lütfen kargo poşeti içine aşağıdaki ürün ve bilgileri koymadan gönderim yapmanızı rica ederiz.
  • ücret vb..
  • Telefon şifresi
  • Simkart

3E Teknik Servis İletişim Bilgileri ve Yol Tarifi 

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58    WhatsApp : 0542 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

Kadıköy’den Gelmek İçin ;

  • Kartal metro istasyonunda inip , Kartal merkeze giden(sahil yönü) minübüs yada otobüslere binebilirsiniz.
  • Merkeze(çarşıya) gelince Hamam Sok.(Akbank’ın) yanından giriş yapılıyor. Yapı Kredi’nin hemen çaprazında yer almaktadır.
  • Şahsi araçla gelmek isterseniz aracınızı Kartal çarşıda yer alan bir otoparka bırakarak 150m yürüyüş mesafesinde yukarıdaki tarifden gelebilirsiniz

Detaylı Harita

Back to top