Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Arka Kamera Sorunları

Arka Kamera Sorunu olan kamerası açmayan, kamera başarısız uyarısı veren telefonlarınızın kamerası değişmektedir. Genellikle darbe kaynaklı çalışmayan ve odaklama sorunu olan telefonların değişimi gerçekleşmektedir. Sadece kamera sorunu sebebi ile telefonlarınızı değiştirmenize gerek duymadan değişi ile ilk gün olduğu gibi kullanmaya davam edebilirsiniz. Ana kameralarınız sadece tek parça halinde olacağı gibi farklı parçaların da üzerlerinde bulunduğu filmler halinde de olabilmektedir.

Kırılmadan önce gerçekleştirdiğiniz kamera fonksiyonlarınızı değişiminden sonra hiç bir şekilde fonksiyon kaybı olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Zoom özelliğinden video yavaşlatma özelliğine kadar tüm özelliklerini kullanacağınız kamera %100 Orjinal ve daha uygun fiyatlı çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. Darbe alması ve sıvı teması gibi olan kullanıcı hatası dışında oluşabilecek sorunlarınız da parça değişim garantisi bulunmaktadır.

81 ilden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı elden İstanbul Kartal’daki servisimize getirebilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz tüm cihazlarınıza kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz iletişim numarasına servis kayıt SMS’i ulaşmaktadır. Bu mesajdaki servis kayıt numarası ile cihazlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Değişim esnasında veri kaybınız olmayacaktır.

Back to top