Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

A8 2018 Ekran Değişimi

A8 2018 Ekran Değişimi

A8 2018 Ekran Değişimi

A8 2018 Ekran Değişimi genellikle cihazınızın düşmesi, ekran darbe alması, üzerine sert bir cisim gelmesi durumunda ortaya çıkmaktadır. Telefonunuzda görüntü kaybı, kararma, çizgilenme, dokunmatik sorunları başladığında ekranınızın değişmesi gerekmektedir. Serviste takılacak ekran ile aynı ekrana 200 – 300tl fazla ödemenize gerek kalmadan Samsung eğitimi almış teknik servis personelimiz ile orjinali ile değişmektedir.

A8 2018 Ekran Değişimi
A8 2018 Ekran Değişimi

Cihazınızın değişecek olan ekranı orjinali ile değişeceği için dokunmak sorunu yaşamadan kırılmadan önceki kullanım deneyimine sahip olacaksınız.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile göndereceğiniz telefonunuzu yine kargo ile geri alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hemde fiyattan tasarruf yapmış olursunuz.

A8 2018 Ekran Değişimi sırasında cihazınızda ki kişisel veriler rehberiniz, resimlerinize zarar gelmeyecektir. Yani telefonunuzun ekranı kırıldığında verilerim kaybolmuştur diye endişe etmenize gerek yoktur.

15 yılı aşkın teknik tecrübeli ve mesleki yeterlilik belgesine (Birçok teknik servisde olmayan)  sahip uzman personelimiz ile İstanbul – Kartal’da sizlere hizmet vermekteyiz. Cihazlarınız ile ilgisi tüm sorunlarınız için telefonla veya servisimize gelerek ÜCRETSİZ arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Neden 3E TEKNİK SERVİS

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

A8 2018 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Kadıköy Kartal metrosu ile Kartal durağında inip çarşıya giden otobüs yada minübüslere binebilirsiniz. Çarşıda indiğiniz 100m uzaklıktayız.

Sahil tarafından gelirken Kartal İskele durağında inmenizin ardından 100m yürüyüş mesafesindeyiz.

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

20160924_162703

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top