Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Apple Watch SE 40 MM Ekran Değişimi

Apple Watch SE 40 MM ekran ve değişimi konusunda yapılan işlemler her geçen gün çok daha önemli bir hale gelmeye başladı. Çünkü pek çok kişi artık yalnızca akıllı cep telefonlarını değil bu telefonlar ile uyumlu saatleri de kullanmaya başladılar. Dolayısıyla birçok marka gibi Apple da farklı modeldeki akıllı saatleri kullanıma sundu. Bu saatleri kullanan kişiler de Apple Watch SE 40 MM ekran değişimi hakkında yaptıkları araştırmalar ile de saatlerinde ortaya çıkan sorunları en iyi şekilde gidermeyi de sağlamış olurlar.

 

Apple Watch SE 40 MM Ekran ve Cam Değişimi Neden Gereklidir?

Akıllı telefon ile entegre olarak çalışan bu saatler kolda bulunduğu için sürtünme, kırılma, çizik gibi sorunların ortaya çıkması son derece normaldir. Kimileri bu tarzdaki sorunların kendini göstermesi durumunda cihazın tekrardan kullanılamayacağı düşüncesine sahip oluyorlar. Gerek görüntü anlamında sorunları ortaya çıkartması gerekse performans anlamında istenilenleri yerine getirememe durumundan dolayı Apple Watch SE 40 MM cam değişimi işlemini yaptırmak son derece önemlidir. Teknik ekibimiz tarafından yapılacak olan bu değişim işlemleri esnasında temel hedef cihazın tekrardan en yüksek performans ile kullanılmaya devam edilmesidir.

 

Kimi kullanıcılar ekran ve cam değişimi işlemlerinin oldukça basit bir şekilde yapılabileceğini düşünüyorlar. Gerçekte ise bu işlemler esnasında yapılacak olan basit bir hata ile cihazınızın performans anlamında kullanımında sorunların ortaya çıkması son derece normaldir. Ekibimiz ise bu aşamada devreye girerek sorunun tespit edilmesinden başlayarak gerekli adımların her birini özenle atmaya devam edecektir. Yapılacak çalışmalar ile beraber de cihazınız tekrardan kullanıma hazır halde size teslim edilecektir.

 

Apple Watch SE 40 MM Ekran ve Cam Değişiminde Ücret Nedir?

Cihazınızda yapılacak olan Apple Watch SE 40 MM ekran değişim ücretleri hakkında sizlere iki tane fiyat sunulmaktadır. Apple Watch SE 40 MM cam değişim fiyatı ise 850TL olup kullanıcı hatası olmadığı takdirde yapılacak işlemler tarafımızca garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top