Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Apple Watch Seri 1 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 1 38 MM ekran ve cam değişimi çalışmaları son dönemlerde insanların bizlere en fazla sordukları çalışmalar olarak da biliniyor. Çünkü artık akıllı cep telefonlarının yanı sıra bu telefonlar ile uyumlu saatler de sıklıkla kullanılıyor. Apple Watch modellerini kullananların en fazla karşı karşıya kaldıkları konulardan biri, ön yüzeyinde kendini gösteren kırıklar ve çatlaklar. Gerek görünüm gerekse kullanım anlamında sorunların ortaya çıkmasına neden olan bu durumun ortadan kaldırılması için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmek.

 

Akıllı Saatinizde Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple Watch Seri 1 38 MM ekran değişimi ya da cam değişimi işlemi için alanında profesyonel isimleri seçmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz aklınızda bu konu hakkında yer edecek soruları ortadan kaldırmanızı sağlayacaktır. Akıllı saatinizi kendiniz bize getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de bize ulaştırabilirsiniz. Cihazın bize ulaşmasından sonra gerçekleştirmiş olacağımız ön incelemeler esnasında sorunun neden kaynaklandığı ile alakalı elde ettiğimiz net bilgileri sizler ile paylaşarak değişim işleminin ekranda mı yoksa camda mı olacağı hakkında gerekli bilgilendirmeleri sizlere yapacağız.

 

Görüşmelerimiz sonrasında ise Apple Watch Seri 1 38 MM cam değişimi ve ekran değişimi işlemlerine başlayacağız. Cihazınızda yapılacak olan değişim işlemlerinde bu alanda deneyimli teknik personelimiz işlemler için özel olarak hazırlanılan ürünler ile eski ürünü cihazdan sökecek ve yerine yeni ekran veya camı takacaktır. Değişim işleminin yapılmasından sonra ise akıllı saat tekrardan son kontrollerden geçirilerek size teslim edilecektir. Aynı akıllı saatinizi bize gönderirken olduğu gibi teslimi esnasında da size iki alternatif sunuyoruz. Bulunduğumuz yere gelerek cihazınızı alabileceğiniz gibi eğer isterseniz ücretsiz olarak tarafınıza kargolayabiliriz.

 

Apple Watch Seri 1 38 MM Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Pek çok kişi tamir işlemi öncesinde Apple Watch 1 38 MM ekran değişimi ücreti hakkındaki araştırmalarında fiyatların neden değişkenlik gösterdiğini merak ediyorlar. Ortaya çıkan bu değişimin en büyük nedeni kullanılan ürünler.

Apple Watch 1 38 MM cam değişimi fiyatı 450TL’dir. Fiyatlar kurlara göre değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top