Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Apple Watch Seri 5 40 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 5 40 MM ekran ve cam değişimi, özellikle de son dönemlerde artık akıllı saat kullanan kişilerin sayısının artması ile beraber aynı oranda hakkında araştırma yapılan konulardan bir tanesi. Aynı cep telefonlarında olduğu gibi akıllı cep telefonlarında da kullanımı engelleyebilecek tarzda veya görsel kaliteyi etkileyebilecek sorunlar ortaya çıkabilir. Ekran ya da cam kaynaklı sorunlarda en iyi çözümü elde etmek adına sorunun kesin olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Apple Watch Seri Seri 5 40 MM Ekran ve Cam Değişiminde Deneyimli Ekibimiz Devrede

Günümüzde artık akıllı cihazların çok fazla kullanılması sonucunda bu cihazlarda ortaya çıkan sorunların çözümü için doğru isimler ile iletişime geçmenin önemi de artıyor. Yani yapılacak işlemler konusunda deneyim sahibi kişilere cihazın işlemler için verilmemesi durumunda ilerleyen zamanda farklı sorunların ortaya çıkması oldukça muhtemeldir. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına Apple Watch Seri 5 40 MM ekran değişimi işleminin yanı sıra Apple Watch Seri 5 40 MM cam değişimi ile alakalı işlemlerde sahip  olduğumuz deneyimi sizler adına etkili şekilde kullanıyoruz. Cihazdaki sorunun net olarak elde edilmesi sonrasında yapılacak değişim işlemi için ilk olarak eski ekran ya da camın ilgili yerden çıkartılması gerekiyor. Bu işlemler esnasında cihazdaki diğer parçalara hiçbir şekilde zarar verilmiyor. Eski parçanın çıkartılması ve bu bölgenin temizlenmesi sonrasında yerine yeni parça dikkatli şeklide yerleştirilir. Daha sonrasında ise cihaz tekrardan çalıştırılarak kullanımında herhangi bir sorun olup olmadığı ile alakalı net bilgiler elde edilir.

 

Apple Watch Seri 5 40 MM Ekran ve Cam Değişim Ücretleri

Apple Watch Seri 5 40 MM ekran değişimi ücretleri hakkında tarafımızla iletişime geçtiğiniz zaman da görebileceğiniz üzere Apple orijinal ekranın akıllı saate takılacağı zaman ücret 850TL ve gerekli işlemlerin yapılmasından sonra cihazınız size hiçbir sorun meydana gelmeden teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top