Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Asus Telefonlarda Ekran Değişimi

Asus Telefonlarda Ekran Değişimi

Asus cep telefonu ekran değişimi hemen hemen tüm modellerde yapılmaktadır. Çeşitli darbe ,sıkışma , kırılma, çatlama gibi durumlarla karşılaşabilir ve cep telefonunuzun ekranı kullanılmaz hale gelebilir. Kırık ekranlı Asus telefonlarda ekran değişimi yapılabilir ön cam değişimi yapılamamaktadır ve ekran orjinal bir şekilde çerçeveli olarak değişimi yapılmaktadır.

Kullanımıza bağlı olarak telefonunuzun ekranı kırıldığında ekranda görüntü olabilir. Ama ön cam yerine komple değişmektedir bunun sebebi ön cam ve ekran ayrılırken kırılıcak kadar hassas bir yapıdadır. Ayrıca Asus telefonların ekranı diğer bir çok marka ve modele göre çok daha dayanıklı olmasına rağmane malasef kırılabilmektedir. Telefonunuzun ekranı kırıldığında görüntü olmayabilir fakat bu telefonunuzun çalışmadığı anlamına gelmez en azından bazı ışıkları yanmaktadır bazen ise bu arızalarda sadece ekranın arızalandığını düşünebilirseniz. Fakat telefonunuzda fiziksel bir hasar da oluşmuş olabilir anakart üzerinde çeşitli arızalar çıkabilir. Telefonunuzun darbe alan kısmı ekranınız dışarıdan göründüğü için tespiti kolaydır fakat anakatrtınızda ki arızalar için öncelikle Asus teknik servis birimimizin telefonunuzu incelemesi gerekmektedir.

Ayrıca Asus telefonunuzun ekranını değiştirmek istediğinizde fiyat farklılıkları modele göre değişmektedir aşağıdaki listemizde telefonunuzun ekran değişimi için fiyatlarını görebilirsiniz listede olmayan modeller için bizimle WhatsApp yada telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Telefonunuzu tamir ettirmeden önce aşağıdaki Whatsapp iletişim hattından bize merak etiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Asus Telefon Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Asus Zenfone 2   150 TL

Asus Zenfone 3   160 TL

Asus Zenfone 5   170 TL

Asus Zenfone 6   150 TL

Asus Zenfone 3 Max 160 TL

Asus Zenfone laser 5 150 TL

Asus Zenfone 5,5   160 TL

Değişen ekranların kullanıcı hatası haricinde (kırılma,çatlama,sıkışma,sıvı temas) gibi durumların haricinde 2 ay boyunca ekran değişim garantisi bulunmaktadır. Listede olmayan Asus cep telefonu modellerinin ekran değişimi için bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

asus-telefon-ekranı

Asus ekranları değişimi yapılırken sadece orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Değişitirdiğimiz Asus ekranın görüntüsü ve kalitesi fabrika çıkışı standartlarında olacaktır.

Telefonunuzun darbe ve düşme sonucu farklı arızalar oluşup oluşmadığı teknisyenlerimizin incelemesi sonucu belli olmaktadır. Ortalama arıza tespit süresi 1-1,5 saat aralığındadır.

Telefonunuzun ekranını kırılmaz koruyucu ile kullanmanız darbelere karşı koruma sağlayacaktır.

Cep telefonunuzun ekranı tamir edildikten sonra kayıt tutulmakta ve teslim süresinden itibaren firma garantimiz 2 ay boyunca sürmektedir.

İstanbul Kartal’da yer alan servisimize telefonunuzu kendiniz getirebilir yada Yurt İçi Kargo ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Şehir dışında iseniz Türkiye’nin her yerinden size en yakın Yurt İçi Kargo firma şubesine giderek yada çağırarak telefonunuzu tamir ettirmek için bize gönderebilirsiniz.

Servis Merkezi Adresimiz

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMAMIZ VARDIR!

Yurtiçi Kargo kurumsal numaramız olan 147339934 numarası ile ÜCRETSİZ olarak yurtiçi kargosundan cep telefonlarınızı tarafımıza gönderebiliriz.

Asus Telefonlarda Ekran Değişimi İletişim

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

3 yorum

  1. mehabalar Asus Zenfone 2 ze 551 ml ekran ve titreşim motoru varmıdır .motor sağlam kablolar kopuk ekran bazen düzgün sıkıntısız çalışıyor bazen titriyor kendi kendine açılıyor uzun süre test edilmeli kargolayım acelem yok yazılımını ekranını uzun süre kontrol edebilirmisiniz.

  2. zenfone 3 için ekrana görüntü gelmiyor. sebebi sıvı teması dediler. ekran değişimi ne kadara mal olur. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top