Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Galaxy M04 Tanıtımı Yapılmadan Listelendi

Kullanıcıların büyük bir kısmı 2023 yılında satışa sunulacak akıllı cihazları ve özellikleri büyük bir merakla bekliyor. Yeni senenin en fazla beklenen akıllı telefonlarından bir tanesi de Galaxy S23 serisi. Güney Koreli şirket, önümüzdeki aylarda en yeni modellerini kullanıcılarına sunacak. Bununla beraber yeni giriş segment akıllı cihazlar konusunda da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında ise Gslaxy M04 ismi verilmiş olan cihazın tanıtılması beklenmekte. Cihaz ile alakalı ortaya çıkan en son bilgi ise ünlü satış platformu Amazon’da listelenmesi ve önemli teknik özellileri ile beraber tanıtım tarihinin de belli olması.

 

Galaxy M04 Özellikleri Neler?

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda fiyat etiketinin yaklaşık olarak 110 dolar olacağı belirtilen Galaxy M04 şimdilerde ise Amazon’da listelenmeye başladı. Buradan alınan bilgilere göre cihaz 9 Atalık tarihi itibari ile ilk olarak Hindistan’da tanıtımını gerçekleştirecek.

 

8 GB RAM ve 128 GB dahili depolaması bulunacak Galaxy M04, bununla beraber giriş segmentindeki akıllı cep telefonlarında sıklıkla kullanılan damla çentiği tercih ediyor. Akıllı telefonda 6.5 inç HD+ çözünürlüğe sahip olan LCD panel de mevcut olacak.

 

Birçok kişi Galaxy M04 için hangi işlemcinin tercih edileceğini merak ediyordu. En son elde edilen bilgilere göre cihazın işlemcisi MediaTek Helio P35 olarak belirlenmiş. 12 nm mimariye sahip olan yonga setinde dört adet 2.3 GHz ARM Cortex-A53 ile dört adet 1.8 GHz ARM Cortex -53 çekirdeklerinin yanı sıra PowerVR GE8320 grafik birimi de yer alacak.

 

Android 12 Go sürümü ile çalışacak Galaxy M04, 5.000 mAh pile sahip olacak. Bunlarla beraber 13 megapiksel ana kamerayla beraber 2 megapiksel yardımcı sensör ve 5 megapiksel selfie kamerası da kullanıcılara sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top