Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Galaxy S24 Ultra: Yenilikçi Telefoto Kamera Sızıntıları!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S24 Ultra hakkında sızdırılan bilgiler, teknoloji dünyasında heyecan yaratıyor. Bu sızıntılar, telefonun kamera özelliklerinde önemli iyileştirmeler sunacağını gösteriyor.

Galaxy S24 Ultra’nın Kamera Özellikleri
Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S24 Ultra’nın kamera özellikleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Sızdırılan detaylara göre, bu model, Galaxy S23 Ultra’ya kıyasla çok daha gelişmiş bir telefoto kamera özelliği sunacak.

Ünlü sızıntı kaynağı Ice Universe’in paylaştığı bilgilere göre, Galaxy S24 Ultra, ekran ve kamera kurulumunda bazı önemli yeniliklere sahip olacak. Ice Universe, telefonun daha iyi bir ekrana sahip olacağını belirtse de bu konuda detaylı bilgi vermedi. Ancak yakın zamanda bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmamız muhtemel.

Telefoto Kamera İyileştirmeleri
Galaxy S24 Ultra’nın telefoto kamerası, kullanıcılara daha üstün bir deneyim sunacak. Yeni sızıntılara göre, bu modelde 50 MP çözünürlüğünde, 1/2.52 inçlik yeni bir telefoto kamera sensörü bulunacak. Bu sensör, 5x’e kadar kayıpsız yakınlaştırma desteği sunacak. Galaxy S23 Ultra’nın 10 MP çözünürlükteki ve 3x yakınlaştırma destekli telefoto kamerasını göz önünde bulundurduğumuzda, bu kesinlikle büyük bir adım.

Diğer Kamera Özellikleri
Samsung, telefoto kamerasında bazı değişiklikler yapacak olsa da, ana kamera ve periskop kamera özelliklerinde büyük bir değişiklik yapmayacak. Ice Universe’e göre, ana kamera Galaxy S23 Ultra’daki 200 MP sensörü koruyacak. Periskop kamera ise 10 MP çözünürlükte ve 10x yakınlaştırma desteğiyle gelecek. Ultra geniş açılı kamera hakkında şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın diğer özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için Samsung’un resmi duyurularını beklememiz gerekiyor. Ancak şimdilik, bu sızıntılar telefonun kamera kapasitesi hakkında oldukça umut verici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top