Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei Arka Kapak Değişimi

Huawei arka kapak değişimi hakkında araştırma yapılırken kullanıcılar tarafından cihazın modeli ile alakalı net bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. Çünkü ilk olarak üretilmeye başlandığı dönemlerde markanın cihaz modellerinin arka kapakları daha basit bir şekilde üretiliyordu. Bundan dolayı da arka kapak değişim işlemi son derece  kolay olarak yapılabiliyordu. Öyle ki cihaz kullanıcıları alacakları arka kapakları eski kapağın yerine takarak cihazlarını kullanmaya kaldıkları yerden devam edebiliyorlardı.

 

Zamanın ilerlemeye başlaması ile beraber ise Huawei tarafından üretilmeye başlanan akıllı cihazların tasarımlarında da gözle görülür değişimler ortaya çıkar hale geldi. Özellikle de son dönemlerde çıkan markaya ait akıllı cihaz modellerinde arka kapak camdan imal edilmiştir. Dolayısıyla bu tarz bir arka kapağı değiştirmek tahmin edilenden çok daha fazla özen gösterilmesi gereken bir konu haline gelmiş oldu.

 

Huawei Arka Kapak Değişim İşlemleri

Hangi model olursa olsun fark etmez, Huawei arka kapak değişimi ile alakalı yapılacak işlemler, alanında uzman olan teknisyenlerimiz tarafından her bir detayının üzerinde özenle durularak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan cihazınızı bize iletebilir, böylece arka kapağın istemiş olduğunuz gibi yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Arka kapak değişimi işlemleri esnasında cihazın performansına ya da görünümüne hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Aynı zamanda cihazda bilgilerin silinmesi gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.

 

Huawei Arka Kapak Değişimi Ücret Bilgileri

Her geçen gün farklı modelleri bünyesine katmaya devam etmesinden dolayı Huawei arka kapak değişim ücretleri de bu durumda farklılaşmaktadır. Kapağın tasarımı, modeli, boyutları ve seçilecek olan arka kapak rengi fiyatların değişmesindeki temel etkenler arasında yer almaktadır.

 

Siz de cihazınızın arka kapağında ortaya çıkan deforme görüntüden kolayı kötü hissediyor ve kısa sürede cihazınızdaki görünümün yenileşmesini istiyorsanız zaman yitirmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arka kapak değişimi ile alakalı yapılacak işlemlerin tamamı tarafımızca garanti kapsamında yer almaktadır. Aynı zamanda cihazınızı Türkiye’nin her yerinden bize kargo ile ulaştırabilir ya da kendiniz teknik servisimizin bulunduğu bölgeye gelerek işlemleri yerinde yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top