Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei Batarya Değişimi & Pil Değişimi

Huawei batarya değişimi & pil değişimi ile alakalı araştırmalar, kullanıcıların cihazlarının şarj almaması ya da çok hızlı bir şekilde şarj tüketimi yapmaya başlaması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Çünkü bu tarz sorunlar temelde bataryanın kullanım ömrünün bittiğinin göstergesidir. Bu bölgede sorun olmasına rağmen cihazın kullanılması ise ne yazık ki beraberinde cihazın işlevsellik anlamında sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Böylesi bir durumun oluşmaması adına cihazınızın pili konusunda performans düşüklüğü olmaya başladığını düşündüğünüz zaman vakit kaybetmeden teknik servisimiz ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

Huawei Batarya Değişimi & Pil Değişimi İşleminde Merak Edilenler

  • Yapılacak olan Huawei batarya değişimi & pil değişimi işlemi için cihazınızı kargo ile bize gönderebilir ya da kendiniz teslim edebilirsiniz.
  • Ortalama 1 saatlik süre sonucunda işlemler tamamlanarak cihazınız kullanıma hazır hale gelir.
  • Arka kapağın açılarak eski pilin çıkartılması işlemi esnasında cihazınıza fiziki olarak herhangi bir zarar verilmemektedir.
  • Teknik personel tarafından yapılan değişim işleminde cihaz kesinlikle sıfırlanmamaktadır. Dolayısıyla bilgilerin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Takılacak olan yeni pil, Huawei markalı cihazınızın modeli ile bire bir uyumludur. Daha sonrasında bataryadan kaynaklı herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.
  • Teknik personelimizin gerçekleştireceği işlem sonrasında cihazın ve bataryanın durumu test edilerek size teslimi gerçekleştirilir.
  • Batarya değişimi & pil değişimi işlemi tarafımızca garantilidir. Bataryadan kaynaklı oluşabilecek sorunlar, ücretsiz olarak giderilecektir.

 

Huawei Batarya Değişimi & Pil Değişimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Günümüzde Huawei batarya değişimi & pil değişimi fiyatları ile alakalı çok fazla kişi inceleme yapmaya başladı. Gerçekleştirilen bu incelemeler esnasında pek çok kişinin sorduğu temel soru ise fiyatların nelere göre değişmesi oluyor. Genel olarak teknik ekibimiz tarafından belirtilen fiyatlar, markanın cihaz modeline bağlı olarak değişim göstermektedir. Çünkü her modelin yalnızca batarya modeli değişim göstermez aynı zamanda vermiş olduğu güç de birbirinden farklıdır. Dolayısıyla hangi modeldeki cihaza sahipseniz, buna göre bizimle iletişime geçerek en doğru fiyatı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top