Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi konusunda yapılan araştırmalar, markanın cihazlarını kullanan kişi sayısının artması ile beraber aynı oranda artış göstermeye başladı. Çünkü ne kadar dikkatli bir şekilde cihaz kullanılıyor olursa olsun fark etmez ortaya çıkacak olan en ufak bir hata ile beraber ekran kısmında sorunlar ortaya çıkabilecektir. Bu sorunlar ekranda kendini gösterdiği zaman dokunmatik bölgenin kullanılması ciddi anlamda zorlaşır. Buna bir de görsel anlamda sorunların ortaya çıkması ile beraber cihazınızı bize ulaştırmanızın zamanı gelmiş demektir.

 

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Kimi kullanıcılar Huawei ekran değişimi işlemlerinin oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebileceği düşüncesine sahip oluyor. Bundan dolayı da cihazına göre en uygun olacak ekranı satın alarak değişim işlemini yapabileceklerini düşünüyorlar. Gerçekte ise ekran cihazın camının alt kısmında yer almaktadır. Dolayısıyla ekranın değiştirilmesi adına cihazın açılması, sonrasında ekranın özel ekipmanlar kullanılarak çıkartılması gerekmektedir.

 

Eski ekran yerinden çıkartılırken en ufak bir yanlışlığın yapılması, cihazdaki farklı bölgelere zarar verilmesi anlamına gelecektir. Böylesi bir durumun ortaya çıkması sonrasında ise yalnızca ekranın değil aynı zamanda zarar verilen bölgenin de tamir edilmesi gerekecektir.

 

Siz de cihazınızın ekranında ortaya çıkan sorunların profesyonel olarak kısa bir süre içerisinde giderilmesini istiyor ancak bu aşamada en doğru adımları nasıl atabileceğinizi bilmiyorsanız, uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra hızlıca gerekli olan işlemlerin yapılmasına başlanır. Eski ekran dikkatlice bulunduğu yerden çıkartıldıktan sonra yerine yenisi takılır. Ekranın kullanımı test edildikten sonra da cihazınız size teslim edilir.

 

Huawei Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi dikkatli olunması gereken işlemlerden biridir. Cihazınızda herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına ekran değişim işlemi öncesinde hangi ekranın kullanılmasını istiyorsanız bunu uzmanlarımıza belirtmeniz yeterli olacaktır. Huawei ekran değişimi fiyatları seçilecek ekrana göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu konu ile alakalı teknik ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere sunulacak olan orijinal ve A kalite ekran arasından seçiminizi istediğiniz gibi yapabilir, böylece gerekli değişim işlemi yapıldıktan sonra cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top