Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Huawei Üretimi Katlanabilir Akıllı Telefonun Tanıtım Tarihi Netleşti

Katlanabilir akıllı telefonlar özellikle de son dönemlere bakıldığında pek çok markanın hakkında araştırmalarını sıklaştırdığı cihazlar olarak ön plana çıkıyor. Bir önceki sene P50 Pocket ismini verdiği modeli piyasaya sürmüş olan Huawei, şimdilerde ise katlanabilir telefon piyasasına yeni bir ürün sürmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Edinilen bilgilere modele yeni modelin tanıtımı önümüzdeki ay yapılacak.

 

2 Kasım’da Huawei Pocket S Tanıtılıyor

Pocket S ismi verilmiş olan yeni katlanabilir akıllı telefon hakkında Huawei tarafından yapılan açıklamalara göre 2 Kasım tarihinde telefon görücüye çıkartılıyor. Yapılacak olan tanıtım çalışması esnasında yeni katlanabilir akıllı telefonun tam 6 farklı rengi insanlara sunulacak. Huawei tarafından bu akıllı telefon ile alakalı yayınlanan teaser videosunda Pocket kelimesinin her bir farkını farklı renklerde hazırlanmıştı. Büyük olasılık ile Pocket S için belirlenmiş renkler yeşil, mavi, siyah, pembe, sarı ve beyaz olacak.

 

Bir önceki sene piyasaya sürülmüş olan Huawei P50 Pocket, gerek katlanan kapaklı tasarımı gerekse sahip olduğu küçük boyutu ile Samsung’a ait Galaxy Z Flip serisine bir nevi cevap niteliğindeydi. Samsung’a ait olan model ile benzerliklere sahip olan P50 Pocket, kapağında yer alan ikincil ekranı ve kamera yuvası tasarımıyla Huawei imzasına sahipti.

 

Cihaz ile alakalı gelen bilgilere bakılırsa, tanıtımı yapılacak olan Huawei Pocket S; Snadragon 778G ya da Snapdragon 888 4G işlemcisi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Aynı zamanda yeni modelde bir önceki modelde var olan ikincil ekranın bulunmayacağı söyleniyor. Var olan bu bilgilere göre tanıtılacak modelin P50 Pocket’ın altında bir model olacağı daha çok ortaya çıkıyor.

 

2 Kasım tarihinde tanıtımı yapılacak Huawei üretimi yeni katlanabilir akıllı telefon ilk olarak Çin pazarında insanlara sunulacak. Modelin Çin dışına çıkıp çıkmayacağı ile alakalı ise henüz tam olarak net bir bilgi sunulmamış durumda. Lakin her geçen gün genişlemeye devam eden katlanabilir akıllı telefon pazarında çok daha iyi bir konuma ulaşmak isteyen markanın, Pocket S modelini global pazarda satışa çıkartması asla sürpriz bir gelişme olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top